پوستر جدیدی از کاراکتر لیدی لوکی در سریال Loki منتشر شد

1 تیر 1400 - 17:59
سریال Loki

سریال Loki تاکنون تنها با داشتن دو قسمت و معرفی کاراکتر سوفیا دی‌مارتینو یعنی لیدی لوکی در قسمت هفته گذشته فرصت زیادی برای صحبت کردن به طرفداران داده است.

اکنون استریمر دیزنی‌پلاس، برای رسمیت بخشیدن به این خبر، پوستر جدیدی را منتشر کرد که لیدی لوکی را با تمام شکوهش به تصویر می‌کشد.

پوستر جدید لباس مشابه با لوکی را در تن سوفیا دی‌مارتینو (Sophia Di Martino) به تصویر می‌کشد. در تصویر یک جفت شاخ (که یکی از آن‌ها شکسته است) و کلاهی که خود را در قسمت قبل با آن پوشانده بود را نشان می‌دهد. پشت لیدی لوکی، یک ساعت طلایی غول‌پیکر حضور شوم TVA «سازمان واریانس زمان» یا همان نگهبانان جدول زمانی ترسناکی که آنتاگونیست اصلی لیدی لوکی هستند را تایید می‌کند.

در پایان قسمت دوم سریال Loki با عنوان The Variant، سرانجام نگاهی اجمالی به لوکی ظاهرا شرور که در سراسر جدول زمانی ترسناک به عوامل TVA حمله می‌کند می‌اندازیم. با کمال تعجبی خوشایند، نقش این مجرم لوکی‌شکل را تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازی نمی‌کند بلکه دی‌مارتینو نقش آن را بازی می‌کند، به این معنی که MCU «دنیای سینمایی مارول» آماده است تا در هویت شیطانی افراد شرور جست‌وجو کند. در کمتر از دو روز تا پخش قسمت بعدی سریال Loki، پوستر جدید بازارگرمی کاملی برای نشان دادن قصد اصلی او در این قسمت است.

لوکی با داستان پرسرعت خود حول سفر در زمان، مقامات کهکشانی و جست‌وجوی خود واقعی توانسته است اشتیاق طرفداران را حفظ کند. سریال Loki با معرفی TVA به عنوان نیرویی حتی قدرتمندتر از سنگ‌های ابدیت به شکل‌گیری آینده MCU چه در بستر استریمر‌ها و چه در سینما‌ها اقدام کرده است. خصوصا به این دلیل که راوونا رنسلایر با بازی گوگو امباتا_را (Gugu Mbatha-Raw) ،مدیر TVA، ارتباط نزدیکی با کاراکتر Kang the Conqueror دارد. ممکن است شاهد وقایعی باشیم که یک بار دیگر انتقام‌جویان را متحد می‌کند تا از تهدید جدیدی که برای تغییر در جهان خطرآفرین است جلوگیری کنند.

سریال Loki هر چهارشنبه در استریمر دیزنی‌پلاس پخش می‌شود. در قسمت زیر می‌توانید پوستر دی‌مارتینو را مشاهده نمایید.

سریال Loki

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید