در ادامه‌ی Walking Dead شاهد مرگ‌های کمتری هستیم

  • توسط اشکان دولتی
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
  • ۰

The Walking Dead «مردگان متحرک»، سریالی است که از کشتن شخصیت‌های اصلی و یا مکمل خود ترسی ندارد و ما این موضوع را در کتاب مصور مردگان متحرک نیز مشاهده کرده‌ایم. بی رحمی خالق این اثر چیزی است که باعث جدایی این سریال و کتاب مصور از دیگر داستان‌ها مربوط به زامبی‌ها شده است. سریال The Walking Dead «مردگان متحرک» مجموعه‌ای بی پایان از تنش و ترس است؛ از له شدن سر یکی از شخصیت‌ها به وسیله‌ی یک چوب بیسبال گرفته تا خورده شدن توسط زامبی‌ها. از این رو طرفداران انتظار داشتند که با مرگ‌های بیشتری در ادامه روبرو شوند، ولی مثل این که قرار نیست داستان اینگونه ادامه داشته باشد. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

رابرت کیرکمن (Robert Kirkman) بیانیه‌ای در این مورد منتشر کرده است که در آن نوشته است انتظاری که او از ادام‌ی داستان دارد مرگ کمتر شخصیت‌ها است. شاید این موضوع برای شما عجیب باشد، ولی صحبت‌های او منطقی به نظر می‌رسند.

به نظر من از این به بعد باید شاهد مرگ‌های کمتری باشیم؛ چون انسان‌های بی‎‌احتیاط و ترسو مرده‌اند. میتوان در ادامه‌ی داستان شاهد صحنه‌های مانند ورود نیگان باشیم، ولی در کل باید تعداد کشته‌ها کاهش یابد. شما فکر می‌کنید که میشون (Michonne) در این نقطه از داستان اجازه خواهد داد که به وسیله‌ی یک زامبی گاز گرفته شود یا فردی از پشت او را بکشد؟ این موضوع غیرقابل باور است. ریک (Rick)، آندریا (Andrea)، کارل (Carl)، دوایت (Dwight)، نیگان (Negan) و مگی (Maggie) شخصیت‌هایی هستند که به راحتی کشته نخواهند شد و برای از پا درآوردن آن‌ها تلاش زیادی باید شود.

the-walking-dead-whisperer-war-header-image

این بیانیه پاسخ سوال بسیاری از طرفداران را می‌دهد که چرا در داستان Whisperer War تعداد کشته‌ها کاهش یافته است. صحبت‌های کیرکمن کاملاً منطقی هستند، شاید نبرد‌های بزرگی باز هم رخ دهند، ولی شخصیت‌های داستان به اندازه‌ی کافی یادگرفته‌اند که بتوانند به صورت غریزی در این دنیا زنده بمانند.

منبع: screenrant

قبلی «
بعدی »

تحریریه سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نظر سنجی

موضوعات