تایکا وایتیتی و جرمین کلمنت در حال کار بر روی سریال جدیدی هستند

11 تیر 1400 - 12:59
سریال جدید تایکا وایتیتی و جرمین کلمنت

براساس گزارش جدید منتشر شده توسط وب‌سایت Entertainment Weekly، تایکا وایتیتی و جرمین کلمنت قرار است با همکاری یکدیگر سریال تلویزیونی جدیدی را تولید کنند.

آن‌ها در حال حاضر مشغول کار بر روی این پروژه هستند. از کارهای قبلی این دو نفر با همکاری یکدیگر می‌توان به سریال کمدی و ترسناک شبکه FX با نام What We Do in the Shadows اشاره کرد.

در مصاحبه جدید انجام شده توسط ‌وب‌سایت Entertainment Weekly با جرمین کلمنت (Jemaine Clement)، این بازیگر و کمدین نیوزلندی گفته که او با همکاری تایکا وایتیتی، مشغول به قلم درآوردن فیلم‌نامه سریال جدیدی است که با کارهای قبلی‌شان بسیار متفاوت خواهد بود.

بخشی از مصاحبه جرمین کلمنت با وب‌سایت Entertainment Weekly را می‌توان در ادامه خواند:

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و من در حال حاضر، مشغول کار بر روی سریال (تلویزیونی) جدیدی هستیم که (کار نوشتن) فیلم‌نامه‌ آن را به‌تازگی آغاز کردیم. من چیز زیادی را در رابطه با این پروژه نمی‌توانم به شما بگویم ولی مورد جالب در رابطه با آن و چیزی که مرا برای (ساخت آن) هیجان‌زده کرده، مدت زمان طولانی (هر یک از) قسمت‌های این سیت‌کام است.

این پروژه، سریالی اکشن، کمدی و ماجراجویانه خواهد بود. (این سریال) نسبت به کارهای قبلی‌ام، متفاوت خواهد بود. من تا حالا سه سیت‌کام ساخته‌ام و امیدوارم که این سیت‌کام (جدید) نیز همچنان خنده‌دار و سرگرم‌کننده باشد ولی این پروژه، بیشتر سریالی ماجراجویانه خواهد بود.

با توجه به پروژه جدید جرمین کلمنت، کار بر روی فرنچایز What We Do in the Shadows و فصل جدید اسپین‌آف آن با عنوان Wellington Paranormal نیز، فعلاً متوقف شده است. با وجود این‌که جرمین کلمنت اطلاعات خاصی را در مورد پروژه جدید خود مشخص نکرده ولی این پروژه قرار است به جمع دیگر سریال‌های بسیار موفق او اضافه شود.

او در رابطه با همکاری خود با تایکا وایتیتی نیز در ساخت این پروژه گفته است:

قطعاً کار کردن با کسانی که آن‌ها را می‌شناسید، آسان‌تر است چرا که شما می‌دانید آن‌ها به چه چیز‌هایی احتیاج دارند. من جای خالی (کار کردن با) تایکا وایتیتی را در فصل دوم سریال What We Do in the Shadows احساس کرده‌ام و اکنون برای کار کردن دوباره با او نیز بسیار هیجان‌زده هستم.

به غیر از این پروژه، از کارهای آینده جرمین کلمنت می‌توان به فصل سوم سریال کمدی What We Do in the Shadows و فصل چهارم اسپین‌آف آن با عنوان What We Do in the Shadows اشاره کرد. علاوه بر این، او قرار است در قسمت دوم فیلم مورد انتظار Avatar با کارگردانی جیمز کامرون (James Cameron) نیز نقش‌آفرینی کند.

تایکا وایتیتی اخیراً کار فیلم‌برداری فیلم Thor: Love and Thunder را به اتمام رسانده است. او در حال حاضر مشغول تولید سریال تلوزیونی جدیدی برای شبکه FX با عنوان Reservation Dogs می‌باشد و قرار است در سریال آینده شبکه اینترنتی HBO Max با نام Our Flag Means Death نیز در نقش دزد دریایی بسیار مشهوری با نام ریش‌سیاه نقش‌آفرینی کند.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید