انتشار فصل سوم سریال Succession در پاییز

11 تیر 1400 - 13:22

بالاخره پس از انتظار طولانی پاییز امسال شاهد اکران فصل سوم سریال Succession خواهیم بود. به گفته کیسی بلویز (Casey Bloys)، مدیر ارشد محتوای HBO و HBO Max، سومین فصل سریال موفق Succession از ایچ‌بی‌او قرار است پاییز امسال اکران شود. نمایش‌ خارق‌العاده ستارگانی همچون جرمی استرانگ (Jeremy Strong)، برایان کاکس (Brian Cox)، نیکولاس براون (Nicholas Braun) و … همه ما را درگیر درام خانواده ثروتمند کرد و به شدت منتظر ادامه داستان آن‌ها هستیم.

این سریال نیز مانند بسیاری از نمایش‌های دیگر به دلیل محدودیت‌های کرونایی با تاخیر روبرو شد به طوری که از اکتبر ۲۰۱۹ قسمت جدیدی از آن منتشر نشده است. سریال Succession روایتگر اتفاقات خانواده روی است. لوگان روی با بازی کاکس تلاش می‌کند فعالیت شرکت خود ادامه یابد و می‌خواست بفهمد چه کسی پس از مرگش جانشین او خواهد شد. لوگان روی، پدر خانواده، امپراطوری رسانه جهانی وی‌استار روی‌کو (Waystar Royco) را در دست دارد.  هنگامی که لوگان از سمت خود کناره گیری می‌کند وی‌استار رویکو به یک مدیرعامل احتیاج دارد و در این حین هر چهار بچه لوگان سعی خود را می‌کنند ثابت کند گزینه مناسبی برای جانشینی وی هستند. همین باعث بروز اختلاف بین خانواده آن‌ها می‌شود. در فصل ۲، شاهد شکاف عمیق بین کندال روی و لوگان بودیم که منجر به تنش در این سریال شد. این امر همچنین منجر به آن شد که بسیاری از بازیگران و عوامل خلاق این نمایش نامزد و برخی‌ها هم موق به کسب جایزه امی شدند.

بسیاری از اتفاقات درون خانواده روی و جواب بسیاری از سوالات را در فصل سوم خواهیم فهمید. باید تا پاییز امسال منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی برای خانواده روی خواهد افتاد.

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید