تصاویر جدیدی از فیلم The Suicide Squad منتشر شد

3 July 2021 - 14:22
The Suicide Squad

کمپانی برادران وارنر اخیراً تصاویر جدیدی را از فیلم مورد انتظار خود با عنوان «جوخه انتحار» و با کارگردانی جیمز گان منتشر کرده‌ است.

تصاویر جدید منتشر شده از فیلم The Suicide Squad شامل صحنه‌هایی می‌باشد که آن‌ها را پیش از این، در تریلر درز شده از آن در هفته گذشته مشاهده کرده‌ایم. در این تصاویر می‌توان صحنه رویارویی بین دو کاراکتر بلاداسپورت (Bloodsport) و آماندا والر را پس از بیرون آمدن این کاراکتر از زندان و پیش از پیوستنش به گروه جوخه انتحار را مشاهده کرد.

نقش کاراکتر بلاداسپورت را در این فیلم ادریس البا (Idris Elba) و نقش کاراکتر آماندا والر را نیز وایولا دیویس (Viola Davis) ایفا کرده‌اند.

در دیگر تصاویر منتشر شده از آن نیز، می‌توان دیگر کاراکترهای حاضر در این فیلم را مشاهده کرد. در این تصاویر برخی از آن‌ها، در حین سپری کردن دوران حبس خود در زندان بل ریو (Belle Reve) و برخی دیگر نیز پس از پیوستن به گروه جوخه انتحار و در جزیره‌ای که آماندا والر آن‌ها را به آنجا فرستاده، دیده می‌شوند. این جزیره کورتو مالتیز (Corto Maltese) نام دارد.

بهترین تصویر از بین این تصاویر نیز، مربوط به پشت صحنه ساخت این فیلم با حضور کارگردان آن یعنی جیمز گان (James Gunn) می‌باشد. او در این تصویر در حالی که لبخندی را به صورت خود دارد، در بین دو بازیگر این فیلم با نام‌های ناتان فیلیون (Nathan Fillion) و مارگو رابی (Margot Robbie) دیده می‌شود و در کنار آن‌ها نیز می‌توان دیگر بازیگران حاضر در این فیلم را در لباس مخصوص‌شان مشاهده کرد. علاوه بر این، بازیگر نقش راسو (Weasel) با نام شان گان (Sean Gunn) را نیز می‌توان در این تصویر، در لباس CGI این کاراکتر مشاهده کرد.

همان‌طور که پیش از این نیز جیمز گان به آن اشاره کرده بود، هیچ کدام از کاراکترهای حاضر در این فیلم، از مرگ در امان نخواهند بود؛ بنابراین نباید یه هیچ یک از این کاراکترها، بیش از حد دل بست چرا که امکان مرگ هر کدام از آن‌ها در این فیلم وجود دارد.

در تصویر دیگر منتشر شده از فیلم The Suicide Squad، می‌توان جیمز گان را در حالی که مشغول کارگردانی این فیلم و در حال صحبت با ادریس البا می‌باشد، مشاهده کرد. کاراکتر ادریس البا در این تصویر از جانب سر مقداری مجروح به نظر می‌رسد.

به غیر از ادریس البا، وایولا دیویس، مارگو رابی، ناتان فیلیون و شان گان، از دیگر بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به جان سینا (John Cena) در نقش نگه‌دارنده صلح (Peacemaker)، یوئل کینامان (Joel Kinnaman)، در نقش ریک فلگ، پیتر کاپالدی (Peter Capaldi) در نقش تینکر (Thinker)، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در نقش پولکا-مرد نقطه‌ای (Polka-Dot Man)، دانیلا ملچیور (Daniela Melchior) در نقش رت‌کچر (Ratcatcher)، مایکل روکر (Michael Rooker) در نقش ساوانت (Savant)، الیس براگ (Alice Brage) در نقش سول سوریا، پیت دیویدسون (Pete Davidson) در نقش محافظ سیاه (Blackguard)، فلولا بورگ (Flula Borg) در نقش نیزه (Javelin)، مالین انجی (Maylin Ng) در نقش مونگال (Mongal) و در نهایت سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) نیز در نقش صدای کاراکتر کینگ شارک (King Shark) اشاره کرد.

فیلم The Suicide Squad قرار است در تاریخ ۶ اوت امسال (۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها اکران شود.

تصاویر جدید منتشر شده از این فیلم را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.