پوستر جدیدی برای فیلم Don’t Breathe 2 منتشر شد

18 تیر 1400 - 14:40
Don't Breathe 2

کمپانی سونی به‌تازگی پوستر جدیدی را برای فیلم آینده خود با عنوان «نفس نکش ۲» منتشر کرده است.

در پوستر جدید منتشر شده برای فیلم Don’t Breathe 2، می‌توان استیون لانگ (Stephen Lang) را در نقش کاراکتری با نام نورمن نوردستروم ملقب به «مرد نابینا» مشاهده کرد. او در این پوستر، مشغول شکستن شیشه‌ای با چکش خود است که نشان می‌دهد این فیلم نیز مانند قسمت قبلی‌اش، فیلمی پرخشونت خواهد بود.

فیلم Don’t Breathe 2، ادامه‌ای برای قسمت اول این فیلم که در سال ۲۰۱۶ در سینماها به نمایش درآمده بود، می‌باشد. قسمت اول این فیلم، جزء یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک به نمایش درآمده در سال ۲۰۱۶ شناخته شده است.

تریلر رسمی این فیلم نیز، هفته گذشته توسط کمپانی سونی منتشر شده است. در تریلر به نمایش درآمده از فیلم Don’t Breathe 2 متوجه شدیم که داستان این فیلم، چندین سال پس از وقایع رخ داده در قسمت اول‌ آن تعریف خواهد شد.

کاراکتر مرد نابینا در این فیلم، سرانجام موفق شده که به هدف خود دست پیدا کند و دختری با نام فینیکس را به فرزندخواندگی خود قبول کند. نقش دختر این کاراکتر را در این فیلم، بازیگری با نام مادلین گریس (Madelyn Grace) ایفا کرده است.

در تریلر به نمایش درآمده از این فیلم، می‌توان مرد نابینا را در حین آموزش دادن دخترش مشاهده کرد ولی با این حال به نظر می‌رسد که این آموزش‌ها کافی نبوده چرا که علی‌رغم این تمرین‌ها، دخترش توسط گروهی از جنایتکاران دزدیده شده است.

جهت بازگرداندن دخترش، مرد نابینا مجبور شده که به مخفی‌گاه این جنایتکاران برود و یکی یکی آن‌ها را از پای درآورد.

وظیفه کارگردانی این فیلم را فیلم‌نامه‌نویس و تولید‌کننده اروگوئه‌ای با نام رودو سایاگز (Rodo Sayagues) بر عهده داشته است. فیلم Don’t Breathe 2 اولین پروژه کارگردانی شده توسط او می‌باشد.

رودو سایاگز علاوه بر کارگردانی این پروژه، فیلم‌نامه آن را نیز خودش با همکاری کارگردان قسمت قبلی این فیلم با نام فده آلوارز (Fede Álvarez) به قلم درآورده است.

از کارهای قبلی این دو نفر با همکاری یکدیگر می‌توان به نوشتن فیلم‌نامه قسمت اول این فیلم اشاره کرد. علاوه بر این، او وظیفه تولید‌کنندگی این پروژه را نیز به همراه فده آلوارز بر عهده داشته است.

از دیگر تولید‌کنندگان فیلم Don’t Breathe 2 نیز، می‌توان به سم ریمی (Sam Raimi) و رابرت تاپرت (Robert Tapert) اشاره کرد.

این فیلم به صورت مخفیانه در دوران همه‌گیری ویروس کرونا فیلم‌برداری شده و در حالی که هیچ‌کس انتظار ساخت ادامه‌ای برای قسمت اول این فیلم را نداشته ولی رودو سایاگز و فده آلوارز موفق شده‌اند که راهی را برای ساخت قسمت دوم آن پیدا کنند.

فیلم ترسناک و مهیج Don’t Breathe 2 قرار است در تاریخ ۱۳ اوت سال جاری (۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

پوستر جدید منتشر شده برای این فیلم را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

Don't Breathe 2

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید