آنا کندریک به فیلم روان‌ شناختی Alice, Darling پیوست

13 July 2021 - 14:16
Alice, Darling

آنا کندریک به جمع بازیگران فیلم جدید کمپانی Lionsgate با عنوان Alice, Darling اضافه شد.

این فیلم توسط کمپانی‌های Babe Nation Films ،Elevation Pictures و Castelletto Films ساخته خواهد شد و در حال حاضر نیز، روند تولیدش در کشور کانادا آغاز شده است.

علاوه بر آنا کندریک (Anna Kendrick) از دیگر بازیگران حاضر در این فیلم، می‌توان وونمی موساکو (Wunmi Mosaku)، گانیهدیو هورن (Kaniehtiio Horn) و چارلی کریک (Charlie Carrick) را نام برد. از کارهای قبلی این بازیگر‌ها نیز می‌توان به نقش‌آفرینی وونمی موساکو در سریال مارولی شبکه اینترنتی دیزنی پلاس با عنوان Loki، گانیهدیو هورن در سیت‌کام کانادایی Letterkenny و چارلی کریک نیز در سریال درام و رمانتیک شبکه The CW با نام Reign اشاره کرد.

فیلم Alice, Darling داستان خانمی با نام آلیس را روایت می‌کند که تصمیم گرفته اسرار مربوط به رابطه عشقی‌اش را از دو دوست صمیمی‌ خود مخفی نگه دارد. با رفتن این سه نفر به سفری خارج از شهر، تمام اسرار او با گم شدن دختری در این مکان و از راه رسیدن یک‌باره معشوقش، برملا می‌شود.

نقش کاراکتر آلیس را در این فیلم آنا کندریک ایفا خواهد کرد.

وظیفه هدایت این پروژه را بازیگر و فیلم‌ساز انگلیسی با نام مری نای (Mary Nighy) بر عهده خواهد داشت. فیلم Alice, Darling اولین پروژه‌ای است که او قرار است وظیفه کارگردانی‌اش را بر عهده داشته باشد. فیلم‌نامه این فیلم را نیز نویسنده‌ای با نام آلانا فرانسیس (Alanna Francis) به قلم درآورده است.

مری نای درباره این پروژه گفته است:

فیلم Alice, Darling، داستانی متفاوت و نامحسوس درباره اجبار و کنترل کردن می‌باشد. به عنوان یک کارگردان، من نمی‌توانستم گروه بازیگری خلاق و بااستعدادتری را برای زنده کردن این داستان پراهمیت آرزو کنم. جاذبه متقابل بین آنا کندریک، وونمی موساکو و گانیهدیو هورن به عنوان سه دوست صمیمی، بسیار دیدنی خواهد بود.

فیلم Alice, Darling، پس از فیلم سال ۲۰۱۸ کمپانی Lionsgate با عنوان A Simple Favor، دومین پروژه آنا کندریک در ژانر تریلر روان‌شناختی می‌باشد. او در فیلم A Simple Favor، در کنار بلیک لایولی (Blake Lively) نقش‌آفرینی کرده است.

همچنین این پروژه اولین فیلمی است که این بازیگر، وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی آن را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این نیز، در سریال‌های مختلفی از جمله سریال انیمیشنی Human Discoveries، سریال کوتاه شبکه اینترنتی Quibi با نام Dummy و سریال رمانتیک شبکه HBO Max با عنوان Love Life، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی حاضر شده است.

از تولید‌کنندگان فیلم Alice, Darling، می‌توان به کتی برد نولان (Katie Bird Nolan)، لیندسی تاپسکات (Lindsay Tapscott)، کریستینا پیوسان (Christina Piovesan) و نوآ سگال (Noah Segal) اشاره کرد. به غیر از آنا کندریک، دیگر تهیه‌کننده اجرایی این فیلم را نیز سم تیپر-هیل (Sam Tipper-Hale) تشکیل داده است.

کمپانی Lionsgate وظیفه توزیع این فیلم را تمام نقاط جهان به غیر از کشور کانادا بر عهده خواهد داشت. در کشور کانادا نیز این فیلم توسط کمپانی Elevation Pictures توزیع خواهد شد.

هنوز اسامی دیگر بازیگران حاضر در این پروژه اعلام نشده و همچنین مشخص نیست که این فیلم برای پخش در چه زمانی آماده خواهد شد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.