تریلر انیمیشن جدید پیکسار با نام Turning Red منتشر شد

23 تیر 1400 - 15:02
Turning Red

کمپانی دیزنی به‌تازگی از اولین تریلر انیمیشن آینده پیکسار با عنوان Turning Red رونمایی کرده است.

بزرگ شدن به اندازه کافی سخت است و در تریلر به نمایش درآمده از این انیمیشن نیز می‌توان تقلا کردن کاراکتر اصلی آن را در این باره مشاهده کرد.

کاراکتر اصلی این انیمیشن، دختری ۱۳ ساله با نام می (Mei) می‌باشد. او هر زمان که بیش از حد هیجان‌زده شود، ظاهرش به پاندایی قرمز رنگ و بزرگ تغییر پیدا می‌کند. در تریلر به نمایش گذاشته شده از این انیمیشن می‌توان مشاهده کرد که اگر این کاراکتر بیش از حد نگران شود، چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد. با آمدن مادر این کاراکتر به مدرسه‌اش، او خونسردی خود را از دست داده و اتفاقات جالبی برایش رخ می‌دهد.

وظیفه صداپیشگی مادر این کاراکتر را در این انیمیشن، بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب (مجموعه جوایزی که هر ساله در ایالات متحده آمریکا، توسط انجمن مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و بازیگران آن‌ها اهدا می‌شود) با نام ساندرا اوه (Sandra Oh) بر عهده داشته است. کاراکتر اصلی این انیمیشن نیز توسط بازیگری تازه‌وارد با نام روزالی چیانگ (Rosalie Chiang) صداپیشگی شده است.

فیلم انیمیشنی Turning Red، توسط کارگردان چینی برنده جایزه اسکار با نام دومی شی (Domee Shi) کارگردانی شده است. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم انیمیشنی کوتاه پیکسار در سال ۲۰۱۸ با عنوان Bao اشاره کرد. او برای کارگردانی این انیمیشن، برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشنی کوتاه اسکار شده است.

از تولید‌کنندگان این پروژه نیز می‌توان به لیندزی کالینز (Lindsey Collins)، کمپانی دیزنی و استودیو‌ انیمیشن‌سازی پیکسار اشاره کرد.

در تریلر به نمایش درآمده از این انیمیشن می‌توان مشاهده کرد که کاراکتر اصلی، در حال سپری کردن دوران نوجوانی خود است. سپس زمانی که مادر او به مدرسه‌اش می‌آید، این کاراکتر تلاش می‌کند تا آرامش خود را حفظ کرده ولی با درگیر شدن مادرش با یکی از کارکنان این مدرسه، او در نهایت کنترل خود را از دست می‌دهد و در وسط کلاس، تبدیل به پاندایی قرمز رنگ و بزرگ می‌شود و سپس پا به فرار می‌گذارد.

موضوع این انیمیشن، بازتابی از تقلا کردن بسیاری از نوجوان‌ها برای حفظ آرامش خود و احساس پذیرفته شدن می‌باشد و این دقیقاً همان چیزی است که کاراکتر اصلی این انیمیشن با آن سر و کله خواهد زد.

فیلم انیمیشنی Turning Red برای پخش در ماه مارس ۲۰۲۲ (اسفند ماه ۱۴۰۰) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

تریلر به نمایش درآمده از این انیمیشن به همراه پوستر جدید منتشر شده برای آن را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

Turning Red

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید