رایان رینولدز تصاویر جدیدی از خود با لباس ددپول منتشر کرد

23 تیر 1400 - 14:29
Deadpool

رایان رینولدز، به‌تازگی تصاویر جدیدی را از خود با طرفداران به اشتراک گذاشته که در آن‌ها می‌توان این بازیگر را در لباس کاراکتر ددپول مشاهده کرد.

آخرین باری که این بازیگر در نقش این کاراکتر دیده شده، مربوط به قسمت دوم فیلم Deadpool در سال ۲۰۱۸ با کارگردانی دیوید لیچ (David Leitch) می‌باشد. اتفاقات مختلفی از آن موقع تا به حال برای این فرنچایز رخ داده که از جمله آن‌ها می‌توان به قرار گرفتن این کاراکتر در چتر دنیای سینمایی مارول و ساخته شدن قسمت سوم این فرنچایز در آینده اشاره کرد.

از زمان اکران فیلم Deadpool 2 تا به حال رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در پروژه‌های مختلفی نقش‌آفرینی کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم Free Guy با همکاری کارگردان قسمت سوم فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder یعنی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) اشاره کرد. این دو نفر پیش از این نیز، در فیلم بسیار ضعیف Green Lantern در کنار یکدیگر حاضر شده‌اند و هر دو آن‌ها در رابطه با این پروژه شکست خورده نیز تا به حال، شوخی‌های بسیاری کرده‌اند.

تایکا وایتیتی در فیلم Free Guy، در نقش شخصیت منفی اصلی آن با نام آنتوان و رایان رینولدز نیز در نقش قهرمان این فیلم با نام گای، در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. آن‌ها جهت تبلیغ این فیلم، تریلری را با همکاری یکدیگر منتشر کرده‌اند که در آن می‌توان رایان رینولدز را در نقش کاراکتر ددپول و تایکا وایتیتی نیز در نقش کاراکتری با نام کورگ (Korg) از سری فیلم‌های Thor، مشاهده کرد. آن‌ها در این کلیپ کوتاه، به واکنش نشان دادن به تریلر تبلیغاتی فیلم Free Guy پرداخته‌اند.

رایان رینولدز در این کلیپ، ماسکش را هرگز از صورت خود در نیاورده، بنابراین بسیار مشکل است تا بگوییم که آیا واقعاً خود او در لباس این کاراکتر قرار داشته یا بازیگر دیگری! با این وجود، اکنون این بازیگر با منتشر کردن تصاویری از خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تائید کرده که او به راستی در سر صحنه فیلم‌برداری این کلیپ حاضر بوده و نقش این کاراکتر را نیز خودش در آن ایفا کرده است. علاوه بر این، او در این تصاویر به شوخی درباره دزدیدن لباس کاراکتر ددپول از کمپانی دیزنی نیز صحبت کرده است.

در اوایل ماه ژوئن امسال (خرداد ماه ۱۴۰۰)، رایان رینولدز تصویری را از ماسک کاراکتر ددپول در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده بود که بسیاری را بر این باور داشت که یا این تصویر مربوط به فیلم Deadpool 3 است یا این‌که این بازیگر دوباره در حال به راه انداختن شوخی دیگری است. با این حال، اکنون مشخص شده که به احتمال بسیار زیاد، این تصویر مربوط به کلیپ تبلیغاتی جدید منتشر شده برای فیلم Free Guy بوده است.

مورد جالب دیگر این است که این بازیگر به راحتی می‌توانست به جای پوشیدن لباس کاراکتر ددپول، فرد دیگری را برای این کار استخدام کند و تنها به کار صداگذاری این شخصیت بپردازد چرا که کاراکتر ددپول در این کلیپ، ماسک خود را هرگز در نیاورده است.

لازم به ذکر است که کلیپ تبلیغاتی جدید منتشر شده توسط رایان رینولدز، به احتمال بسیار زیاد جزئی از دنیای سینمایی مارول نخواهد بود چرا که بسیاری تصور خواهند کرد که با توجه به حضور کاراکتر کورگ در این کلیپ، این ویدیو در دنیای سینمایی مارول جریان داشته است. به هر حال این ویدیو، اولین حضور این بازیگر در دنیای سینمایی مارول تلقی نمی‌شود.

برنامه کاری استودیو‌های مارول با ساخت فیلم‌های بسیار بزرگ برای پخش در سینماها و سریال‌های تلویزیونی کوچک برای پخش در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس، تا سال ۲۰۲۳ پر است ولی با این وجود، قسمت سوم فیلم Deadpool قطعاً در مقطعی در آینده ساخته خواهد شد.

تصاویر منتشر شده توسط این بازیگر را نیز می‌‌توان در ادامه تماشا کرد:

Deadpool

Deadpool

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید