حضور نیکلاس کیج در سریال شبکه آمازون منتفی شد

14 July 2021 - 20:11

نیکلاس کیج در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که ساخت سریالی براساس زندگی جو اکزاتیک؛ صاحب جنجالی و زندانی شده یک باغ وحش در آمریکا، متوقف شده است.

نیکلاس کیج (Nicolas Cage) قرار بود برای نخستین بار، بازی در یک سریال تلویزیونی را با بازی در نقش جو اکزاتیک (Joe Exotic) تجربه کند، اما اکنون وی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که روند ساخت این سریال متوقف شده است.

در سال ۲۰۲۰، مستندی با نام ببر شاه: قتل، آشوب و جنون (Tiger King: Murder, Mayhem and Madness) از شبکه استریم نتفلیکس پخش شد که مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

این مستند درباره جو اکزاتیک؛ یکی از معروف‌ترین صاحبان باغ وحش در آمریکا بود که در سال ۲۰۲۰ به جرم مشارکت در طرح ریزی برای قتل یکی از دشمنان خود که حامی حقوق حیوانات بود، به ۲۲ سال زندان محکوم شد.

پس از این موفقیت این مستند، شبکه آمازون اعلام کرد که قصد دارد یک سریال کوتاه و هشت قسمتی را درباره زندگی جو اکزاتیک با بازی نیکلاس کیج در نقش وی، بسازد که این خبر با استقبال خوبی مواجه شد.

اما اکنون و پس از گذشت پیش از ۱ سال از آن خبر، نیکلاس کیج در مصاحبه اخیر خود با مجله ورایتی اعلام کرد که دیگر قرار نیست در این سریال بازی کند چرا که آمازون دیگر علاقه‌ای به ساخت آن ندارد:

واقعیت اینه که من نه یکی که دو فیلم‌نامه فوق‌العاده رو از این سریال خوندم. حداقل من که فکر می‌کردم این دو فیلم‌نامه، خیلی خوبن.

اما با توجه به اینکه پروژه ساخت این سریال طولانی شده بود، آمازون در نهایت احساس کرد که سوژه این سریال قدیمی شده و دیگه کسی علاقه‌ای به دیدن داستان این سریال نداره.

البته این خبر به معنی پایان کار این پروژه نیست. حداقل استودیوهای اصلی سازنده این سریال، امیدوار هستند که این پایان کار این سریال هنوز ساخته نشده، نباشد.

بنابر گفته منابع نزدیک به این پروژه، مسئولین استودیو CBS در حال کار و صحبت با سایر شبکه‌های استریم هستند و امیدوار هستند تا این سریال توسط یک شبکه دیگر انتخاب شود تا در نهایت شاهد اولین حضور کیج در قاب تلویزیون باشیم.

با این حال، باید به این نکته توجه داشت که هم اکنون شبکه استریم پیکاک نیز در حال ساخت یک سریال درباره جو اکزاتیک با بازی جان کامرون میچل (John Cameron Mitchell) و کیت مک‌کینون (Kate McKinnon) است و بعید است شبکه دیگری حاضر به ساخت سریالی مشابه شود.

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.