هنری کویل در فیلم عاشقانه The Rosie Project بازی خواهد کرد

24 تیر 1400 - 01:01

سوپرمن به دنبال عشق می‌گردد! هنری کویل در فیلم کمدی و عاشقانه The Rosie Project، قصد دارد عشق واقعی خود را پیدا کند.

هنری کویل (Henry Cavill)؛ بازیگر نقش شخصیت سوپرمن (Superman)، قرارداد بازی در فیلم عاشقانه و سال‌ها در دست ساخت پروژه رزی (The Rosie Project) را امضا کرده است.

کویل در این فیلم در نقش یک استاد دانشگاه در رشته ژنتیک را بازی می‌کند. این استاد که دان نام دارد و دچار بیماری اوتیسم است، در عاشقی شانس نداشته است اما اکنون با اجرای یک برنامه دقیق، قصد دارد عشق واقعی خود را پیدا کند.

در این بین، دان به صورت اتفاقی با پیشخدمتی به نام رزی آشنا می‌شود که در جستجوی پیدا کردن پدر واقعی خود است و با توجه به توانایی‌های دان در زمینه ژنتیک، از وی کمک می‌خواهد.

رزی هیچکدام از خصوصیاتی که دان به دنبال آنها است را ندارد ولی با این حال و با گذر زمان، دان متوجه می‌شود که رزی احتمالا بهترین زن دنیا برای وی می‌باشد.

این فیلم براساس رمانی بسیار موفق با همین نام ساخته خواهد شد که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و پس از کسب موفقیت، دو نسخه دیگر نیز در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۹ از آن منتشر شد.

کمپانی سونی که سازنده این فیلم خواهد بود، هنوز سایر بازیگران این فیلم را انتخاب نکرده است. همچنین در حال حاضر، از استفان فالک (Stephen Falk) به عنوان کارگردان این اثر نام برده می‌شود.

فیلم پروژه رزی پیش از این قرار بود در سال ۲۰۱۵ و با بازی جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در نقش رزی ساخته شود اما با خروج لارنس از این فیلم به خاطر مشکلات مالی، روند ساخت آن متوقف شد.

در ادامه نیز بازیگران دیگری جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نیز برای مدتی مشغول مذاکره برای بازی در این فیلم بودند که در نهایت حضور آنها نیز در این فیلم منتفی شده بود.

کویل که اخیرا قرارداد بازی در فیلم جاسوسی Argylle را امضا کرده است، یکی از پرمشغله‌ترین بازیگران حال حاضر سینما و تلویزیون محسوب می‌شود. به همین دلیل در حال حاضر مشخص نیست که فیلم پروژه رزی در چه زمانی فیلم‌برداری و سپس اکران خواهد شد.

منبع: deadline

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید