آنتونیو باندراس به جمع بازیگران ایندیانا جونز ۵ پیوست

25 تیر 1400 - 12:36

در حالی آنتونیو باندراس، جدیدترین عضو فیلم مورد انتظار ایندیانا جونز ۵ شده است که به تازگی اولین تصاویر از فیبی والر-بریج در این فیلم منتشر شده است.

فیلم ایندیانا جونز ۵ (Indiana Jones 5)، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های حال حاضر سینما است که تیم بازیگری بسیار مطرحی در آن به هنرنمایی خواهند پرداخت و اکنون یک بازیگر مطرح دیگر، به این جمع اضافه شده است.

آنتونیو باندراس (Antonio Banderas)؛ بازیگر مطرح و محبوب اسپانیایی که با بازی در نقش شخصیت زورو به شهرت رسید، اخیرا قرارداد بازی در این فیلم که در حال حاضر در حال فیلم‌برداری شدن است را، امضا کرده است.

در حال حاضر، اطلاعات خاصی از داستان این قسمت از مجموعه ایندیانا جونز نداریم و به مانند سایر بازیگران جدید، نقشی که باندراس در آن به ایفای نقش پرداخته نیز مشخص نشده است.

در قسمت پنجم این مجموعه، هریسون فورد (Harrison Ford) مجددا ایفاگر نقش ایندیانا جونز؛ یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ سینما خواهد بود هرچند این بار وی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) را به عنوان کارگردان در کنار خود ندارد.

اسپیلبرگ که کارگردانی هر ۴ قسمت قبلی را انجام داده بود، در این قسمت تنها تهیه‌کننده فیلم خواهد بود و جیمز منگولد (James Mangold)، وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده گرفته است.

فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge‎) و مس میکلسن (Mads Mikkelsen‎)، دو بازیگر مطرح و جدید دیگر این مجموعه هستند که اخیرا تصاویر زیر به عنوان اولین تصاویر از والر-بریج در پشت صحنه ساخت این فیلم منتشر شده است.

بوید هالبروک (Boyd Holbrook‎)، دیگر بازیگر جدید این مجموعه است که اولین تصاویر از وی در این فیلم نیز امروز منتشر شد.

لازم به ذکر است که ایندیانا جونز ۵ قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) منتشر شود.

منبع خبر: deadline

منبع تصاویر: توییتر

 

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید