همکاری رابرت داونی جونیور و پارک چان-ووک در یک سریال جاسوسی

25 تیر 1400 - 19:10

رابرت داونی جونیور قرار است به زودی در سریال همدرد ساخته HBO، با پارک چان-ووک؛ کارگردان مطرح کره‌ای همکاری کند.

سریال همدرد (The Sympathizer)، براساس رمانی با همین نام ساخته خواهد شد که توسط نویسنده ویتنامی؛ ویت تان نون (Viet Thanh Nguyen) نوشته و در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در نهایت موفق شد جایزه پولیتزر پخش داستانی را نیز دریافت کند.

این کتاب، داستان یک جاسوسی کمونیست و دو جانبه ویتنامی، فرانسوی را در اواخر دوران جنگ ویتنام و آمریکا و تبعید این جاسوس به کشور آمریکا، روایت می‌کند.

قرار است به زودی بازیگران اصلی این سریال که در ژانر دلهره‌آور و جاسوسی ساخته خواهد شد، انتخاب شوند. تیم بازیگری اصلی این سریال از جمله بازیگر اصلی آن، همگی ویتنامی خواهند بود.

اما رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.)؛ بازیگر آمریکایی قرار است یکی از ستارگان این سریال باشد. وی در این سریال قرار است در چندین نقش از جمله یک کارگردان، یک مامور CIA و یک نماینده کنگره بازی کند.

این سریال که برای شبکه HBO ساخته خواهد شد، توسط پارک چان-ووک (Park Chan-wook)، کارگردان بزرگ کره‌ای ساخته خواهد شد. چان-ووک در کنار داونی جونیور، شورانرهای این سریال نیز خواهند بود.

داونی جونیور که اخیرا و پس از پیش از ۱ دهه، به بازی در نقش شخصیت مرد آهنی (Iron Man) پایان داد، درباره این پروژه گفت:

اقتباس کردن از اثر مهم جناب تان نون، کار راحتی نیست و نیاز به یک تیم با بصیرت داشت که با حضور پارک به عنوان کارگردان، فکر می‌کنم بتونیم ماجراجویی خلاقانه‌ای رو تجربه کنیم.

تجربه بازی در نقش چندین شخصیت نقش مکمل با پیچیدگی‌های زیاد، جذابیت زیادی برای شخص من داشت و دقیقا همون چالشی بود که دنبالش بودم.

فکر می‌کنم که در نهایت بتونیم تجربه استثنایی رو برای بینندگان این سریال رقم بزنیم.

لازم به ذکر است که شبکه HBO هنوز زمانی برای ساخت و انتشار این سریال، انتخاب نکرده است.

منبع: Deadline

 

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید