ساخت دو سریال انیمیشنی دیگر از دنیای Game of Thrones

17 July 2021 - 13:39
Game of Thrones

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط وب‌سایت هالیوود ریپورتر، شبکه اینترنتی HBO Max در حال توسعه دو سریال انیمیشنی دیگر از دنیای Game of Thrones است.

پیش از این در ماه ژانویه سال جاری اعلام شده بود که شبکه HBO در حال توسعه سریال انیمیشنی از دنیای Game of Thrones است ولی اکنون با توجه خبر جدید منتشر شده توسط وب‌سایت هالیوود ریپورتر، از قرار معلوم حداقل دو سریال انیمیشنی دیگر نیز قرار است از دنیای Game of Thrones ساخته شود.

داستان یکی از این سه پروژه، در منطقه‌ای از جهان Game of Thrones جریان خواهد داشت که هرگز تا به حال دیده نشده است. این منطقه که امپراتوری طلایی یی تی (Yi Ti) نام دارد، در قاره اسوس و نزدیک به جنوب شرقی دنیای شناخته شده Game of Thrones واقع شده است. جامعه امپراتوری یی تی، یکی از قدیمی‌ترین و پیشرفته‌ترین جوامع خلق شده توسط جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) در این دنیای فانتزی می‌باشد و این نویسنده در خلق این امپراتوری، از سلسلهٔ چین الهام گرفته است.

با وجود این‌که در سریال Game of Thrones به شکل بسیار مختصری به این امپراتوری اشاره شده بود ولی یکی از کاراکترهای حاضر در سریال پیش‌درآمد آن با عنوان House of the Dragon، پیش از این به این امپراتوری سفر کرده است. این کاراکتر لرد کورلیس ولاریون ملقب به مار دریایی (Sea Snake) نام دارد.

شبکه اینترنتی HBO Max هنوز در رابطه با این خبر اظهار نظری نکرده است.

تنها پروژه‌ای از دنیای Game of Thrones که ساختش قطعی شده، سریال پیش‌درآمد House of the Dragon می‌باشد که داستانش هزاران سال پیش از آغاز داستان سریال Game of Thrones اتفاق خواهد افتاد و به بررسی تاریخچه خاندان تارگرین می‌پردازد. این سریال برای پخش در سال ۲۰۲۲ در شبکه تلویزیونی HBO‌ برنامه‌ریزی شده است.

دیگر پروژه‌های در حال توسعه از دنیای Game of Thrones شامل سریال‌هایی از جمله سریال ده هزار کشتی، سریال ۹Voyages و سریال Flea Bottom می‌باشد. البته طبق گفته منابع داخلی، ساخت سریال Flea Bottom به کل منتفی شده است. داستان سریال ده هزار کشتی بر روی جد خاندان مارتل (یکی از خاندان‌های بزرگ هفت پادشاهی و خاندان اصلی دورن) با نام شاهزاده نیمریا تمرکز خواهد داشت و سریال ۹Voyages نیز داستان کاراکتر لرد کورلیس ولاریون را تعریف خواهد کرد.

وظیفه توسعه سریال ۹Voyages را برونو هلر (Bruno Heller) بر عهده داشته است. او پیش از این، خالق سریال درام تاریخی شبکه HBO با نام Rome بوده است.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.