مت ریوز و دیمون لیندلوف یک سریال پزشکی خواهند ساخت

3 مرداد 1400 - 03:55
مت ریوز و دیمون لیندلوف یک سریال پزشکی خواهند ساخت

مت ریوز در کنار دیمون لیندلوف؛ دو نام مطرح دنیای هنر هفتم، قصد دارند با همکاری یکدیگر، یک سریال پزشکی را برای شبکه استریم HBO Max بسازند.

مت ریوز (Matt Reeves)؛ کارگردان مطرح آمریکایی که سال آینده فیلم مورد انتظار بتمن (The Batman) از وی منتشر خواهد شد، قصد دارد یک سریال پزشکی را درباره یک پزشک انگلیسی بسازد.

ریوز برای ساخت این سریال، از یکی از مطرح‌ترین تهیه‌کنندگان و نویسندگان تلویزیون و سینما، یعنی دیمون لیندلوف (Damon Lindelof)؛ سازنده آثاری چون سریال‌های لاست (LOST) و نگهبانان (Watchmen)، کمک خواهد گرفت.

این سریال درام که دارای تِم‌های جادویی است، شرایط انسانی (The Human Conditions) نام دارد و داستان یک پزشک جوان انگلیسی را روایت می‌کند که به درمان بیماری‌های سخت و مشکلات روحی ناشی از آنها، می‌پردازد.

اسکار شارپ (Oscar Sharp)، فیلم‌ساز بریتانیایی که با ساخت فیلم کوتاه Sunspring که نخستین فیلم تاریخ بود که فیلم‌نامه آن توسط هوش مصنوعی نوشته شده بود، به شهرت رسیده، جزو تیم نویسندگان و البته کارگردان بعضی از قسمت‌های این سریال خواهد بود.

لازم به ذکر است که کمپانی برادران وارنر (صاحب شبکه استریم HBO Max)، هنوز زمان ساخت و یا انتشار این سریال را اعلام نکرده است.

منبع: variety

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید