پوسترهای جذاب فیلم Free Guy با الگوبرداری از بازی های مطرح

20 مرداد 1400 - 05:00
پوسترهای جذاب فیلم Free Guy با الگوبرداری از بازی های مطرح

کمپانی قرن بیستم با انتشار چند پوستر جذاب از فیلم Free Guy، به استقبال آغاز اکران این فیلم رفته است.

مرد آزاد (Free Guy)، یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال جاری میلادی است که از جمعه این هفته، اکران خود را آغاز خواهد کرد و کمپانی قرن بیستم با انتشار چندین پوستر جدید و خلاقانه از این فیلم، این موضوع را به علاقه‌مندان یادآوری کرده است.

در فیلم مرد آزاد، رایان رینولدر (Ryan Reynolds) در نقش یک شخصیت کامپیوتری بازی می‌کند که وقتی متوجه می‌شود یک شخصیت غیرقابل بازی (NPC) در یک بازی جهان باز است، تصمیم می‌گیرد تبدیل به قهرمان بازی شود.

گرچه این فیلم برداشت مستقیمی از یک بازی ویدئویی نمی‌باشد اما داستان آن در درون یک بازی ویدئویی رخ می‌دهد و در آن ارجاعات زیادی را به چند مورد از برترین آثار تاریخ صنعت گیم خواهیم دید.

اکنون تیم طراحان این کمپانی با استفاده از ایده این فیلم و با الگو گرفتن از برخی از مطرح‌ترین بازی‌های ویدئویی، ۸ پوستر جالب را از این فیلم طراحی و منتشر کرده‌اند.

هشت پوستر جدید این فیلم، به ترتیب (از راست به چپ) از بازی‌های سوپر ماریو ۶۴ (Super Mario 64)، مبارز خیابانی ۲ (Street Fighter II)، دوم (DOOM)، اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی (Grand Theft Auto: Vice City)، ماینکرَفت (Minecraft)، میان ما (Among Us)، انیمال کراسینگ: افق‌های جدید (Animal Crossing: New Horizons‎) و مگا من (Megaman)، الهام گرفته شده‌اند.

به غیر از رینولد، در فیلم مرد آزاد که توسط شاون لوی (Shawn Levy) کارگردانی شده است، بازیگران دیگری چون جودی کومر (Jodie Comer‎) و تایکا وایتیتی (Taika Waititi) نیز به هنرنمایی پرداخته‌اند.

همانطور که گفته شد، این فیلم از روز جمعه؛ ۱۳ اوت (۲۲ مرداد)، اکران سراسری خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: کمپانی قرن بیستم

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید