تام هاردی می گوید که در فکر ساخت فیلم Venom 3 است

11 August 2021 - 23:45
فیلم Venom: Let There Be Carnage

هنوز بیشتر از یک ماه تا انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage باقی مانده است، اما ستاره این فیلم یعنی تام هاردی در حال حاضر در مورد فیلم Venom 3 فکر می‌کند.

تام هاردی (Tom Hardy) در گفت‌و‌گو با مجله Esquire، درباره مشارکت خود در این دنباله احتمالی صحبت کرد و خاطرنشان کرد که دوست دارد که کاراکتر ادی بروک او در فیلم ونوم در مقابل کاراکتر پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) قرار بگیرد.

در حالی که این بازیگر در نقش ادی بروک تنها در اولین فیلم این فرنچایز بازی کرد و از آن جایی که با نویسنده این فیلم یعنی کلی مارسل (Kelly Marcel) برای ساخت این فیلم همکاری کرده بود، حالا برای ساخت دنباله این فیلم یعنی Let There Be Carnage اعتبار کسب کرده است.

در طی مصاحبه، هاردی در مورد این تجربه صحبت کرد و گفت که او همچنین به فیلم سوم این فرنچایز نیز فکر می‌کند چرا که فکر می‌کند که باید فیلم‌نامه آن همزمان با این فیلم نوشته شود. زمانی که به صورت مستقیم درباره احتمال وجود فیلم سوم این فرنچایز پرسیده شد، هاردی با فروتنی پاسخ داد: تا زمانی که فیلم دوم به موفقیت دست نیابد فیلم سوم در کار نخواهد بود، اما استودیو صاحب فیلم از فیلم دوم واقعا راضی بود.

اما حالا فیلم Venom 3 درباره چه چیزی می‌تواند باشد؟ بسیار خوب، هاردی درباره آرزوی خود برای مبارزه با مردعنکبوتی با بازی هالند مصمم است. هاردی مطمئن نیست که دیزنی با وارد کردن فرنچایز ونوم به مجموعه دنیای سینمایی مارول MCU موافقت کند، اما او می‌گوید که همچنان پای این ایده می‌ماند. هاردی می‌گوید:

اگر از همان ابتدا کاملا هشیار و گوش به زنگ برای هر فرصتی نبودم یا اگر درباره آن هیجان‌زده نبودم، این کار را انجام نمی‌دادم. مشخصا این یک دره بزرگ برای جهش است و فقط توسط یک نفر پل آن ساخته می‌شود و برای اقدام در چنین عرصه‌ای نیاز است که از دیپلماسی و هوش زیادی استفاده کنید، آرام بنشینید و صحبت کنید. اگر هر دو طرف مشتاق بوده و به هر دو سمت سود برسد، من دلیلی نمی‌بینم که این کار انجام نشود. من امیدوارم و با تمام توان و اشتیاق تلاش می‌کنم تا پتانسیل نهایی را بالفعل کنیم و هر کاری می‌کنم که این اتفاق بیفتد، البته در چهارچوب آن‌چه در دنیای تجارت مناسب است. اما اگر بتوانید ۱۰۰ متر را [در یک زمان مناسب] بدوید و به بازی‌های المپیک نروید این احمقانه است؛ در نتیجه بله، من می‌خواهم در آن زمین بازی کنم.

فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس (Andy Serkis)، شاهد بازگشت وودی هرلسون (Woody Harrelson) در نقش کلتوس کاسادی معروف به کارنج خواهد بود. اما کارنج تنها کاراکتر شرور این فیلم نخواهد بود و کاراکتر Shriek با بازی نائومی هریس (Naomie Harris) نیز به در این فیلم حضور خواهد یافت. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به مایکل ویلیامز (Michelle Williams)، رید اسکات (Reid Scott) و استفن گراهام (Stephen Graham) اشاره کرد. همان‌طور که در اولین تریلر نشان داده شد: طبق آن‌چه که در صحنه post-credit (صحنه‌ای که بعد از تیتراژ پایانی فیلم نمایش داده می‌شود) فیلم قبلی دیده شد، فیلم Venom: Let There Be Carnage هرلسون را به تهدید اصلی ونوم بدل می‌کند.

بعد از چندین بار تاخیر، فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ۱۴۰۰) در سینماها منتشر شود.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.