امیلی بلانت در فیلم جدیدش نقش یک کاراگاه زن را بازی می کند

22 مرداد 1400 - 15:30
فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگا)

امیلی بلانت قرار است در فیلمی جدید، نقش کاراگاه زنی به نام کیت وارن را بازی کند.

در یک مزایده بسیار رقابتی و حساس، کمپانی آمازون موفق شد تا حقوق این فیلم را بدست بیاورد. در این فیلم، امیلی بلانت (Emily Blunt) قرار است نقش کاراگاه زنی به نام کیت وارن را بازی کند که اولین زن کاراگاه در آژانس کاراگاهی پینکرتون است. فیلم‌نامه فیلم را گاستین نش (Gustin Nash) نوشته است. او نوشتن فیلم‌نامه فیلم‌هایی همچون Youth in Revolt و Charlie Bartlett را در کارنامه خود دارد.

دوئین جانسون (Dwayne Johnson) که در فیلم گشت و گذار در جنگل (Jungle Cruise) در کنار امیلی بلانت نقش‌آفرینی می‌کرده، قرار است تهیه‌کنندگی این فیلم جدید را در دست داشته باشد. دیگر تهیه‌کنندگان فیلم نیز هایرم گارسیا (Hiram Garcia) و دنی گارسیا (Dany Garcia) هستند. کریستینا سورنسن (Kristina Sorensen) و امیلی بلانت نیز دیگر تهیه‌کنندگان فیلم هستند.

کیت وارن، یک کاراگاه زن واقعی مشابه با شرلوک هولمز بوده است. او در دنیایی که سرشار از مرد سالاری بوده موفق شد تا به تنهایی راه را برای دیگر زنان در نیروی پلیس باز کند و برای همیشه نحوه کار کاراگاهان را تغییر دهد. هنوز عنوان یا تاریخ اکران این فیلم مشخص نشده است.

فیلم گشت و گذار در جنگل که با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت است، به موفقیتی برای سرویس دیزنی پلاس تبدیل شده است. از جمله آثار امیلی بلانت می‌توان به فیلم‌هایی همچون بازگشت مری پاپینز (Mary Poppins Returns)، مکانی آرام (A Quiet Place) و سیکاریو (Sicario) اشاره کرد.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید