تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage تغییر کرد

22 مرداد 1400 - 15:00

کمپانی سونی پیکچرز تصمیم گرفته تا تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage را به تاخیر بیاندازد.

این تصمیم به دلیل افزایش مبتلایان به کرونا در کشور آمریکا اتخاذ شده است. متاسفانه، این نیز یکی از چندین تاخیر اکران فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) است و به گونه‌ای، یادآور این است که ما همچنان درگیر بیماری کرونا و عواقب آن هستیم.

قبل از این، فیلم ونوم ۲ قرار بود تا در تاریخ ۲ مهر ۱۴۰۰ بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید اما اکنون، کمپانی سونی تصمیم گرفته تا اکران آن را به ۲۳ مهر ۱۴۰۰ تغییر بدهد. با این تغییر، تقریبا می‌توان گفت که این فیلم جزو فیلم‌هایی است که در هالووین امسال به اکران در می‌آیند. فیلم ونوم ۲ با بازی تام هاردی (Tom Hardy) در نقش ادی راک یا ونوم و وودی هارلسون (Woody Harrelson) در نقش سلتوس کسدی یا کارنیج است.

در کنار فیلم ونوم ۲ در روز ۲۳ مهر ۱۴۰۰، فیلم ترسناک بسیار مورد انتظار هالووین می‌کشد (Halloween Kills) نیز به اکران در خواهد آمد. علاوه بر این، فیلم آخرین دوئل (The Last Duel) ساخته ریدلی اسکات نیز قرار است در این روز بر روی پرده نقره‌ای سینماها به نمایش دربیاید. با این حال، با وجود افزایش موج‌های کرونا، باید انتظار تاخیرهای زیادی را در آینده‌ای نزدیک در هالیوود داشته باشیم.

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، توسط اندی سرکیس کارگردانی شده است. علاوه بر هاردی و هارلسون، نائومی هریس نیز قرار است در این فیلم نقش‌آفرینی کند. او نقش شرور و دشمن مرد عنکبوتی به نام شیریک را بازی خواهد کرد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل میشل ویلیامز (Michelle Williams)، رید اسکات (Reid Scott) و استیون گراهام (Stephen Graham) است. همانطور که در تریلر فیلم مشخص شده بود، دشمن و تهدید اصلی برای ونوم در این فیلم، کارنیج است.

سونی پیکچرز به شدت به دنبال ساخت دنیایی سینمایی پیرامون کاراکترهای دنیای مرد عنکبوتی است. در همین راستا، پس از این فیلم، شاهد حضور دوباره وودی هارلسون در نقش کارنیج در فیلم موربیوس (Morbius) خواهیم بود. او در این فیلم، در کنار مایکل کیتون و جرد لتو نقش‌آفرینی خواهد کرد. با اینکه هنوز هیچ چیزی تایید نشده اما احتمال می‌رود که مایکل کیتون که قبلا نقش ولچر در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) را بازی کرده، بار دیگر این نقش را در فیلم موربیوس ایفا کند.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید