کوین فیج به انتقادات مربوط به شخصیت‌های منفی مارول پاسخ می‌دهد

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰

دنیای سینمایی مارول از دیدگاه منتقدان و طرفداران نسبت به جهان توسعه یافته‌ی DC و دنیای جهش یافته‌های فاکس بهتر عمل کرده است. در این چند وقت یکی از انتقاداتی که به استدیوی مارول وارد شده این است که این استدیو نتوانسته است شخصیت منفی خوبی برای فیلم‌هایش خلق کند. در عوض این استدیو بر روی قهرمانان خود و به اتفاقات بین آن‌ها توجه دارد و شخصیت منفی در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول جنبه‌ای اضافی و ضمنی دارد. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

با این که این موضوع به عملکرد فیلم‌های مارول در باکس آفیس آسیبی وارد نکرده است، ولی طرفداران بر سر این موضوع که مارول از شخصیت‌های منفی جهانش به خوبی استفاده کرده است با هم اختلاف دارند. کوین فیج (Kevin Feige) مدیر عامل استدیوی مارول نیز وارد این بحث شد و بیان کرد که این موضوع در آینده تغییر خواهد کرد.

طی مصاحبه‌ای که کیون فیج با سایت اسکرین رنت (Screen Rant) و دیگران رساناها داشت از او درباره‌ی نقش شخصیت‌ها منفی در دنیای سینمایی مارول سوال پرسیده شد و فیج اینگونه به این سوال پاسخ داد:

خب باید بگویم مسائل مختلفی در این موضوع تاثبیر دارند؛ در ابتدا باید ببینیم چه چیزی برای داستان بهتر است و بعد از آن، چه چیزی برای شخیصت اصلی بهترین است. ما در این مورد انتقاد قرار گرفته‌ایم و اگر ما را در مورد شخصیت منفی انتقاد کنید حق دارید، ولی این موضوع برای همیشه اینطور باقی نخواهد ماند. بعضی از شماها که با کریس و استیو صحبت کرده‌اید؛ باید اسم تانوس را از زبان آن‌ها شنیده باشید. Infinity War «جنگ بی نهایت» فیلمی با تعداد زیادی شخصیت مختلف است و به راحتی می‌شود این را گفت که تانوس شخصیت اصلی فیلم محسوب می‌شود. این موضوع با دیگر کارهایی که تا به حال انجام داده‌ایم فرق دارد، ولی این چیزی است که برای فیلمی به نام جنگ بی نهایت مناسب است.

منبع: screenrant

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette