همبازی شدن آل پاچینو، مورگان فریمن و هلن میرن در فیلم Sniff

8 September 2021 - 15:53
همبازی شدن آل پاچینو، مورگان فریمن و هلن میرن در فیلم Sniff

تیلور هاکفورد برای فیلم جدید خود که Sniff نام دارد، بازیگران مطرح زیادی چون آل پاچینو، هلن میرن، مورگان فریمن و دنی دویتو را استخدام کرده است.

تیلور هاکفورد (Taylor Hackford)؛ کارگردان مطرح و اسکار برده آمریکایی، قصد دارد تا نخستین فیلم نوآر خود را بسازد و برای ساخت آن، تیم بازیگری بسیار بزرگی را کنار هم جمع کرده است.

در این فیلم که Sniff نام دارد، قرار است بازیگران برنده اسکاری چون مورگان فریمن (Morgan Freeman)، آل پاچینو (Al Pacino) و هلن میرن (Helen Mirren) به بازی در کنار بازیگر نامزد اسکار؛ دنی دویتو (Danny DeVito) بپردازند.

این فیلم که خبر ساخت آن در جشنواره تورنتو اعلام شد، براساس فیلم‌نامه‌ای که توسط تام گری (Tom Grey) نوشته شده است، ساخته خواهد شد و داستان آن در یک جامعه از افراد بازنشسته و ثروتمند، اتفاق خواهد افتاد.

دو نفر از ساکنان جامعه‌ای که برای بازنشستگان ثروتمند است، به شکل مشکوکی جان خود را از دست می‌دهند که این موضوع باعث می‌شود تا کارآگاه بازنشسته‌ای به نام جو (با بازی فریمن)، به درخواست همکار سابق خود؛ ویلیام (با بازی دویتو)، مجددا به شغل سابق خود روی آورده و برای حل این پرونده مشکوک، تلاش کند.

در این بین، این دو دنیای زیرزمینی را کشف می‌کنند که خلاف‌های زیادی در آن وجود دارد و فردی به نام هاروی (با بازی آل پاچینو) با کمک شخصی به نام اسپایدر (با بازی میرن)، این جامعه را کنترل می‌کند.

راضی کردن این تعداد ستاره برای بازی در این فیلم، کار راحتی نبوده است. هاکفورد که در فیلم موفق وکیل‌مدافع شیطان (The Devil’s Advocate) با آل پاچینو همکاری کرده بود، درباره همکاری با وی در این فیلم گفت:

وقتی می‌خواستم فیلم وکیل‌مدافع شیطان رو با آل بسازم، اون 4 بار پیشنهاد بازی در اون فیلم رو رد کرد. برای این فیلم هم، تجربه مشابه‌ای داشتیم و اون مدام می‌گفت که ‘فکر نمی‌کنم این نقش مناسب من باشه’.

برای همین ما مجبور شدیم چندین بار فیلم‌نامه رو تغییر بدیم تا بالاخره نظر آل رو جلب کنیم و الان اون اینقدر از این نقش راضی شده که اون رو بهترین نقش این فیلم می‌دونه.

دنی (دویتو) هم یه کارگردان و بازیگر فوق‌العاده هستش و راضی کردن اون هم آسون نبود. در واقع راضی کردن هیچکدوم از این بازیگرا کار راحتی نبود.

اما در نهایت فکر می‌کنم تجربه همکاری ما با همدیگه، یه تجربه خیلی خوب می‌شه و هر کدوم از این افراد، نقشی رو در اختیار دارن که می‌تونن هنر و توانایی خودشون رو نشون بدن.

گرچه هنوز زمان اکران این فیلم مشخص نشده است اما هاکفورد گفته است که امیدوار است تا این فیلم در 3 ماهه پایانی سال 2022، منتشر شود. در واقع وی امیدوار است تا این فیلم بتواند در فصل جوایز سال آینده میلادی، نقش مهمی داشته باشد و تبدیل به یکی از مهم‌ترین فیلم‌های سال شود.

منبع: deadline

برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.