فیلم‌برداری فصل سوم سریال The Boys به اتمام رسید

27 شهریور 1400 - 13:12
The Boys

گروه بازیگری سریال «پسران»، اخیراً با انتشار ویدیوی در شبکه اجتماعی توییتر، به اتمام رسیدن روند فیلم‌برداری فصل سوم این سریال را جشن گرفته‌اند.

سریال The Boys را به راحتی می‌توان یکی از موفق‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های حال حاضر شبکه اینترنتی پرایم ویدیو قلمداد کرد. با توجه به ویدیوی جدید منتشر شده در شبکه اجتماعی توییتر، به نظر می‌رسد که روند فیلم‌برداری فصل سوم این سریال با موفقیت به اتمام رسیده است.

فصل دوم سریال The Boys، سؤالات بی‌پاسخ بسیاری را در ذهن مخاطبین به وجود آورده که فصل جدید آن باید تلاش کند تا پاسخی را برای این سؤالات فراهم کند.

به عنوان مثال اکنون که هویت واقعی کاراکتر استورم‌فرانت و نقشه‌های کاراکتر هولندر آشکار شده، باید منتظر ماند و دید که واکنش مردم در قبال این اتفاقات در فصل سوم این سریال چگونه خواهد بود.

کاراکترهای هیو و استارلایت نیز در فصل سوم این سریال تلاش خواهند کرد تا زندگی جدیدی را برای خود آغاز کنند. با این حال باید دید که در فصل جدید آن، چه اتفاقی برای دیگر کاراکترهای حاضر در این سریال از جمله کاراکتر کویین می با نقش‌آفرینی دومینیک مک الیگوت (Dominique McElligott) و کاراکتر ای-ترین با نقش‌آفرینی جسی آشر (Jessie T. Usher) رخ خواهد داد.

طبق گفته‌‌‌ی یکی از بازیگران این سریال یعنی کارل اربن (Karl Urban) به نظر می‌رسد فصل سوم آن، فصلی بسیار تماشایی خواهد بود.

نقش کاراکتر هولندر را در این سریال آنتونی استار (Antony Starr)، کاراکتر استورم‌فرانت را آیا کش (Aya Cash)، کاراکتر هیو را جک کواید (Jack Quaid) و کاراکتر استارلایت را ارین موریارتی (Erin Moriarty) ایفا کرده‌اند.

سریال ابرقهرمانی و بسیار پرطرفدار The Boys توسط اریک کریپک (Eric Kripke) و براساس سری کمیک‌ بوک‌های نوشته شده توسط گارت انیس (Garth Ennis) و داریک روبرتسون (Darick Robertson) خلق شده است.

تولیدکنندگان این پروژه را هارتلی گورنشتاین (Hartley Gorenstein)، گابریل گارسیا (Gabriel Garcia) و نیک باروچی (Nick Barrucci) تشکیل داده‌اند.

به غیر از آنتونی استار، کارل اربن، جک کواید و ارین موریارتی، از دیگر بازیگرانی که قرار است دوباره در فصل سوم این سریال حاضر شوند می‌توان به دومینیک مک الیگوت، جسی آشر، کارن فوکوهارا (Karen Fukuhara)، لاز آلونسو (Laz Alonso)، چیس کرافورد (Chace Crawford)، تامر کاپون (Tomer Capon) و نیتن میچل (Nathan Mitchell) اشاره کرد.

از بازیگران جدید حاضر در فصل سوم این سریال نیز می‌توان جنسن اکلس (Jensen Ackles) در نقش کاراکتر سولجر بوی، لوری هولدن (Laurie Holden) در نقش کریمزن کونتس، شان پاتریک فلانری (Sean Patrick Flanery) در نقش سوپرسونیک، نیک وکسلر (Nick Wechsler) در نقش باروت و مایلز گاستون ویلانووا (Miles Gaston Villanueva) در نقش بلو هاک را نام برد.

هنوز مشخص نیست که فصل سوم سریال The Boys برای پخش در چه زمانی آماده خواهد شد ولی با این حال، می‌توان فصل اول و دوم این سریال را در حال حاضر در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو تماشا کرد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید