چندین بازیگر به سریال House of the Dragon پیوستند

3 مهر 1400 - 07:43
سریال House of the Dragon

بنابر گزارش‌ها، چندین بازیگر جدید به جمع بازیگران سریال House of the Dragon اضافه شدند.

سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)، پیش‌درآمد بسیار مورد انتظار سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است و جدیدا چند بازیگر به آن اضافه شده است. از جمله این بازیگران که به این سریال بسیار مورد انتظار پیوستند نیز شامل جفرسون هال (Jefferson Hall)، رایان کور (Ryan Corr)، دیوید هوروویچ (David Horovitch)، گراهام مک تاویش (Graham McTavish)، متیو نیدهام (Matthew Needham)، بیل پترسون (Bill Paterson) و گوین اسپوکس (Gavin Spokes) است.

این بازیگران جدید قرار است در سریال خاندان اژدها، نقش‌های مختلفی را به تصویر بکشند. رایان کور قرار است نقش قدرتمندترین فرد در هفت پادشاهی به نام سر هاروین استرانگ ملقب به بریکبونز را به تصویر بکشد. جفرسون هال نیز نقش یک دوقلو به نام‌های لرد جیسون و تایلند لنیستر، سیاستمدار و لردهایی از کستلی راک را بازی می‌کنند. دیوید هوروویچ نیز نقش گرند مستر ملوس، مشاور شاه ویسریس را بازی خواهد کرد.

گراهام مک تاویش نیز قرار است نقش سر هارولد وسترلینگ، یکی از اعضای گارد سلطنتی را بازی کند. او همچنین قرار است در فصل دوم سریال ویچر (The Witcher) حضور داشته باشد. متیو نیدهام نیز نقش لریس استرانگ، پسر مستر لاوز را بازی خواهد کرد. بیل پترسون نقش خزانه‌دار لرد لیمن بیسبری را ایفا خواهد کرد. گوین اسپوکس نیز نقش لرد لایونل استرانگ، مستر لاوز و لرد هارنهال را به تصویر خواهد کشید.

دیگر بازیگرانی که قبلا حضورشان در سریال خاندان اژدها تایید شده است شامل پدی کانسیدین (Paddy Considine)، اولیویا کوک (Olivia Cooke)، اما دارسی (Emma D’Arcy)، مت اسمیت (Matt Smith)، استیو توسین (Steve Toussaint) و ریس ایفانز (Rhys Ifans) است.

سریال خاندان اژدها، داستانی صد سال قبل از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت را بازگو خواهد کرد و به اتفاقات درون خاندان تاگرین و جنگ داخلی خواهد پرداخت که به رقص اژدها شهرت یافته است. فصل اول سریال خاندان اژدها دارای ده قسمت خواهد بود و رایان کوندال (Ryan Condal) و مارتین جراردیس (Martin Gerardis) خالقان آن هستند. سریال خاندان اژدها قرار است در سال 2022 بر روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس و شبکه اچ‌بی‌او عرضه شود.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید