برد پیت و جورج کلونی در فیلمی به کارگردانی جان واتس بازی می کنند

3 مهر 1400 - 08:22
فیلم یازده یار اوشن (Ocean’s

برد پیت و جورج کلونی قرار است در فیلمی به کارگردانی و نویسندگی جان واتس در کنار یکدیگر بازی کنند.

نویسنده و کارگردان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، جان واتس (Jon Watts)، قرار است نویسندگی و کارگردانی فیلمی هیجان‌انگیز را بر عهده داشته باشد و برد پیت (Brad Pitt) و جورج کلونی (George Clooney) نیز قرار است در آن به ایفای نقش بپردازند.

بنابر گزارش‌ها، بیش از ده استودیوی بزرگ از جمله اپل تی‌وی پلاس، نتفلیکس، دیزنی، لاینزگیت، آمازون، سونی و چند تای دیگر در حال تلاش برای بدست آوردن حقوق پخش این فیلم هستند. جان واتس علاوه بر نویسندگی و کارگردانی این فیلم، تهیه‌کننده آن نیز خواهد بود و احتمال اینکه برد پیت و جورج کلونی نیز تهیه‌کننده فیلم باشند نیز وجود دارد.

هنوز اطلاعات خاصی از این پروژه در دست نیست و عنوان آن نیز معلوم نشده است. ظاهرا، این فیلم داستان دو دلال جداگانه را دنبال می‌کند که برای کاری مشابه به خدمت گرفته شدند. برد پیت و جورج کلونی در سال‌های گذشته، در پنج فیلم در کنار یکدیگر همکاری کردند.

اولین همکاری آنها در سال 2001 در فیلم یازده یار اوشن (Ocean’s Eleven) بوده است. آنها سپس در فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک (Confessions of a Dangerous Mind) در سال 2002، فیلم دوازده یار اوشن (Ocean’s Twelve) در سال 2004، فیلم سیزده یار اوشن (Ocean’s Thirteen) در سال 2007 و فیلم بخوان و بسوزان (Burn After Reading) در سال 2008 با یکدیگر همکاری کردند.

جان واتس اخیرا به کارگردان و نویسنده بسیار قابلی تبدیل شده است و فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) در سال 2017 و فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far from Home) در سال 2019 و سومین قسمت آن، این کارگردان را به شهرت قابل توجهی رسانده است.

علاوه بر این، جان واتس در حال حاضر، توسعه فیلم چهار شگفت‌انگیز (Fantastic Four) را برای کمپانی مارول در دست دارد. پروژه جدید جان واتس با بازی برد پیت و جورج کلونی هنوز تاریخ اکرانی ندارد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید