شروع فوق العاده Venom: Let There Be Carnage در گیشه آمریکا!

2 October 2021 - 05:20
شروع فوق العاده Venom: Let There Be Carnage در گیشه آمریکا!

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage)، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2021 میلادی است که آمار فروش روز پیش نمایش این فیلم نیز، نشان دهنده همین موضوع بوده است!

این فیلم که دومین نسخه از مجموعه ونوم محسوب می‌شود، اکران خود را از ساعت 5 بعد از ظهر روز پنجشنبه (که به آن روز پیش نمایش گفته می‌شود)، در کشور آمریکا آغاز کرد و در پایان این روز، توانست به فروش بسیار موفق 11.6 میلیون دلاری دست پیدا کند.

این میزان فروش در روز پیش نمایش، دومین رکورد برتر دوران کرونا در آمریکا محسوب می‌شود. اکنون به این آمار می‌توان از دو دید مثبت و منفی نگاه کرد.

دید مثبت این است که این میزان فروش، حتی از فروش نسخه اول فیلم که در نهایت آخر هفته خود را با فروش فوق‌العاده 80 میلیون دلاری آغاز کرد نیز، آمار بهتری است. آن فیلم در روز پیش نمایش خود، به فروش 10 میلیون دلاری دست یافته بود.

اما نکته نگران کننده ماجرا چیست؟ همانطور که اشاره کردیم، این رکورد دومین رکورد بزرگ دوران کرونا محسوب می‌شود و بهترین رکورد در اختیار فیلم بیوه سیاه (Black Widow) است که در روز پیش نمایش خود به فروش 13.2 میلیون دلاری دست یافته بود.

اما فیلم بیوه سیاه در ادامه و به دلایل مختلفی چون کیفیت فنی فیلم و یا اکران همزمان در سرویس استریم دیزنی، در نهایت و در طی سه روز آخر هفته خود، دچار افت فروش ناباورانه‌ای شد و بسیار کمتر از آنچه انتظار می‌رفت، فروش کرد.

با این حال معتقدیم که این اتفاق برای فیلم ونوم 2 رخ نخواهد داد. دلیل نخست ما این است که فیلم ونوم 2، به مدت 45 روز تنها در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. در نتیجه تنها راه تماشای این فیلم برای علاقه‌مندان، حضور در سینما است و خبری از نسخه دانلودی آن هم نیست!

اما دلیل دوم، میزان پیش فروش بلیط‌‌های این فیلم است که باعث شده به روند موفقیت این فیلم در طی سه روز پایانی هفته در آمریکا نیز امیدوار باشیم. در واقع انتظار داریم که این فیلم در پایان روز جمعه، مجموع فروش خود را به حدود 30 میلیون دلار برساند.

در حال حاضر و در شرایط نه چندان جالب، انتظار می‌رود که این فیلم حداقل افتتاحیه‌ای حدود 60 میلیون دلاری را تجربه کند که چهارمین رکورد برتر دوران کرونا محسوب می‌شود.

اما اگر در ادامه نیز همه چیز به مانند روز پیش نمایش و به خوبی پیش رود، می‌توان انتظار اکران حدود 75 تا 80 میلیون دلاری را از این فیلم در نخستین آخر هفته خود داشت که رکوردی فوق‌العاده محسوب می‌شود.

همچین انیمیشن خانواده آدامز 2 (The Addams Family 2) نیز، دیگر فیلم جدید این هفته است که انتظار می‌رود به فروش حدود 15 میلیون دلاری دست یافته و در رده دوم جدول قرار گیرد.

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • محمدرضا says:

    خیلی از سایت ها ،راحی سایت جوابی دارن وقتی وارد سایت میشی دوست داری مطالب دیگه رو هم بخونه اما سایت شما کاملا سفیده و طراحی منحصر بفرد “خودش” رو هم نداره.اینجوری بگم که برای من اصلا سایت جذابی نیست