نتفلیکس اسامی بازیگران حاضر در فیلم Mr. Harrigan’s Phone را اعلام کرد

2 October 2021 - 12:21
Mr. Harrigan’s Phone

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی اسامی بازیگرانی که قرار است در فیلم ترسناک Mr. Harrigan’s Phone به ایفای نقش بپردازند را اعلام کرده است.

این فیلم، جدیدترین پروژه‌ی این کمپانی با اقتباس از رمان‌های‌ استیون کینگ (Stephen King) می‌باشد. فیلم Mr. Harrigan’s Phone، براساس رمان اخیر نوشته شده توسط این نویسنده با نام If It Bleeds ساخته خواهد شد.

طبق اعلامیه‌ی جدید منتشر شده توسط شبکه اینترنتی نتفلیکس، بازیگران فیلم Mr. Harrigan’s Phone را قرار است دونالد ساترلند (Donald Sutherland) و جیدن مارتل (Jaeden Martell) تشکیل دهند.

فیلم Mr. Harrigan’s Phone، داستان پسری جوان با نام کریگ در شهری کوچک را روایت می‌کند که با میلیاردری منزوی و مسن با نام آقای هریگان دوست شده است.

سپس پس از مدتی، آقای هریگان جان خود را از دست می‌دهد و کریگ کشف می‌کند که او می‌تواند با استفاده از گوشی آیفونی که به همراه آقای هریگان در قبرش چال شده، با دوست خود ارتباط برقرار کند.

دونالد ساترلند قرار است نقش کاراکتر آقای هریگان و جیدن مارتل نیز نقش کاراکتر کریگ را در این فیلم ایفا کنند.

وظیفه به قلم درآوردن فیلم‌نامه این پروژه و کارگردانی آن را فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان آمریکایی با نام جان لی هنکاک (John Lee Hancock) بر عهده خواهد داشت. از کارهای قبلی او می‌توان به فیلم اخیر کمپانی برادران وارنر با نام The Little Things و فیلم بیوگرافی The Blind Side در سال ۲۰۰۹ اشاره کرد.

تولید‌کنندگان این پروژه را نیز جیسون بلام (Jason Blum)، رایان مورفی (Ryan Murphy) و کارلا هاکن (Carla Hacken) تشکیل خواهند داد. از تهیه‌کنندگان اجرایی حاضر در این فیلم نیز می‌توان به کریس مک‌کامبر (Chris McCumber) و جرمی گلد (Jeremy Gold) از کمپانی Blumhouse Television و اسکات گرینبرگ (Scott Greenberg) اشاره کرد.

فیلم Mr. Harrigan’s Phone قرار است در ماه جاری میلادی، به صورت رسمی وارد مرحله تولید شود و در زمانی در سال ۲۰۲۲ نیز در شبکه اینترنتی نتفلیکس منتشر شود.

این فیلم، چهارمین پروژه‌ی اقتباسی کمپانی نتفلیکس از رمان‌های استیون کینگ خواهد بود. اولین فیلم این کمپانی براساس رمان‌های استیون کینگ، فیلم ترسناکی با عنوان 1922 در سال ۲۰۱۷ می‌باشد که براساس رمان نوشته شده توسط این نویسنده در سال ۲۰۱۰ با همین نام، ساخته شده است.

دومین فیلم اقتباسی این شبکه از رمان‌های استیون کینگ را نیز فیلم تحسین شده‌ای با نام Gerald’s Game تشکیل می‌دهد که این فیلم نیز از رمانی با همین نام اقتباس شده است.

سومین فیلم این شبکه نیز، فیلم ماوراءالطبیعه In the Tall Grass از رمانی به همین عنوان در سال ۲۰۱۹ می‌باشد.

به غیر از فیلم Mr. Harrigan’s Phone، از دیگر پروژه‌های ساخته شده براساس رمان‌های استیون کینگ در آینده می‌توان به فیلم کمپانی New Line با نام Salem’s Lot، فیلم Christine، فیلم The Tommyknockers، فیلم Firestarter و فیلم Rest Stop اشاره کرد.

همان‌طور که گفته شده، انتظار می‌رود که فیلم Mr. Harrigan’s Phone در زمانی در سال ۲۰۲۲ در شبکه اینترنتی نتفلیکس منتشر شود.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.