کارگردان فیلم ددپول از احساساتش درباره ی کامیک کان می گوید

۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷

کامیک کان سال گذشته برای تیم میلر کارگردان فیلم ددپول رویداد شگفت انگیزی بود. او و ستاره ی فیلم رایان رینولدز در جلو و مرکز سالن H بودند و شاهد هیجان طرفداران برای فیلم بودند. کارگردان تیم میلر پیش از این در کامیک کان های سال های گذشته حضور داشته است (در حقیقت در بیست تای آنها) اما هیچگاه کامیک کان را به صورتی که امسال تجربه کرد، تجربه نکرده بود. در ادامه با همراه باشید

اکنون با گذشت یک سال، میلر قادر است تفاوت بین کامیک کان سال گذشته و امسال را حس کند. وی در ویدیویی که پس از اتمام کامیک کان به اشتراک گذاشته، توضیح میدهد چرا عاشق کامیک کان است. هم چنین در این ویدیو وقتی او به تمام اتفاقاتی که از کامیک کان سال گذشته از هنگام حضورش بر روی استیج در سالن H تا به حال رخ داده است، فکر می کند احساساتی شده و به خوبی نمی تواند صحبت کند.

میلر ویدیو را بر روی صفحه رسمی اینستاگرام ددپول منتشر کرده است. در این ویدیو، او درباره ی حضورش در بیست و دومین کامیک کان زندگی اش صحبت می کند و درباره این که تا چه حد از این رویداد لذت می برد توضیح می دهد. میلر علت علاقه اش به کامیک کان را ملاقات با افرادی می داند که علایقی مشابه او دارند و در ادامه می گوید که ” حس می کنم جزئی از یک انجمن برادری و انجمن خواهری فوق العاده هستم که عاشق اینجور چیزها هستند” و اضافه می کند که علت اصلی او برای ساخت ددپول اشتیاقش نسبت به طرفداران و کامیک ها بوده و واضح است که از موفقیت چشمگیر فیلم به همین دلیل بیش از هرچیزی لذت برده است.

وی در ادامه اظهار می کند که کامیک کان امسال هیجان کمتری برایش داشته که قابل درک است. هرچند که ددپول موفقیت چشمگیری بود و طرفداران قدردانی خود را به علاقه و اهمیتی که او در کارش داشت نشان دادند، اما این قدردانی ها دربرابر لحظه خاطره انگیزی که در سالن H کامیک کان سال ۲۰۱۵ برای میلر رقم خورد، قابل مقایسه نیست. می توان بازتاب احساسات را بر روی چهره میلر هنگامی که به آن لحظه فکر می کند، مشاهده کرد.

میلر سال آینده به احتمال زیاد با ددپول ۲ که قرار است از سال ۲۰۱۷ فیلمبرداری آن آغاز شود برخواهد گشت. احتمال دارد به ددپول۲ در کامیک کان سال آینده توجه چندانی نشود، اما یقینا در سال ۲۰۱۸ توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette