بری لارسون از همین الان هم برای بازی در نقش کاپیتان مارول آماده است!

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰

بری لارسون(Brie Larson) در حال آماده کردن خود برای حضوری موفق در Captain Marvel(کاپیتان مارول) است.در ادامه ی خبر با سینما گیمفا همراه باشید.

اگر کمی با دنیای هالیوود و فیلم های سینمایی آن آشنا باشید نمی توانید یک نکته را در نظر نگیرید;این که فیلم های ابرقهرمانی مهم ترین و بزرگترین فیلم های روز هستند. پس از شروع دوران “دنیای سینمایی مارول/Marvel Cinematic Universe” در سال ۲۰۰۸ و با فیلم Iron Man(مرد آهنی) ما هر سال شاهد تعداد زیادی فیلم ابرقهرمانی غیر قابل توقف هستیم چه در دنیای سینما و چه در تلویزیون. بی شک مسئول اصلی این اتفاقات استودیو مارول است چرا که این استودیو برای اولین بار اینگونه داستان گویی را بین فیلم های هالیوودی رواج داد. به همین ترتیب دنیای سینمایی مارول هر روز شاهد رشد بیشتری است و به این خاطر نیازمند نیروهای تازه تر و شخصیت های تازه تری را در خود حس میکند.یکی از این شخصیت ها کاپیتان مارول است.

طرفداران کاپیتان مارول شدیداً منتظر اعلام خبر رسمی ساخته شدن فیلمی درباره ی این ابرقهرمان و ورودش به دنیای سینمایی مارول بودند. مدت زمان کمی پس از اینکه ساخت فیلم به صورت رسمی اعلام شد طرفداران شروع به حدس زدن بازیگر نقش کاپیتان مارول کردند که یکی از آن ها بری لارسون بازیگر فیلم  The Room(اتاق) بود. حدس آن ها نیز درست از آب در آمد و به نظر بری لارسون از هم اکنون در حال تحقیق و مطالعه برای بهتر شناختن این نقش است.در زیر می توانید عکسی را که وی در تویئتر خود به اشتراک گذاشته است ببینید.

وی نه تنها در حال مطالعه تعدادی از کامیک بوک های کاپیتان مارول که به نظر اقدام مناسبی برای دمیدن روح در این شخصیت که برای بار اول در سینماها حاضر می شود است بلکه حتی با لباس های مناسبی نیز این کار را انجام میدهد! (اگر به لباس های وی دقت کنید میبینید که لباس های کاپیتان مارول هستند). به نظر بری لارسون یک لباس از لباس های کاپیتان مارول را پیدا کرده است که بسیار شبیه به نسخه های موجود در کامیک بوک ها است.

بی شک حضور بری لارسون در نقش کاپیتان مارول دنیای سینمایی مارول را دگرگون خواهد کرد. اگرچه کارکتر های جالبی همچون پپر پاتس(Pepper Potts) معشوقه ی تونی استارک,جین(Jane) معشوقه ی ثور و بیوه ی سیاه(The Black Widow) در دنیای سینمایی مارول حضور دارند اما این شخصیت ها هنوز فاصله ی زیادی تا داشتن یک داستان مستقل برای خود دارند. Ant Man And The Wasp(مرد مورچه ای و زنبور عسل) قبل از کاپیتان مارول اکران خواهد شد و ما یک فیلم با محوریت یک قهرمان زن را خواهیم داشت اما کاپیتان مارول اولین فیلمی خواهد بود که کاملاً به یک قهرمان زن اختصاص پیدا می کند.

عجیب به نظر میرسد که چرا مارول این مدت طولانی را بدون داشتن یک ابرقهرمان زن سپری کرده است. در حوزه ی اسباب بازی های قهرمانی نیز کم بودن قهرمان های زن به چشم می آید. برای مثال شخصیت بیوه ی سیاه از کمبود فرصت رنج می برد. این حجم از بی تفاوتی حتی به خود فیلمها نیز ضربه میزند. برای مثال در ابتدا قرار بود که ضد قهرمان فیلم مرد آهنی ۳ یک زن باشد اما مقامات بالایی اعلام کردند که این تصمیم ممکن است به ضرر فیلم تمام شود برای همین این موضوع رد شد. به همین دلیل ما شاهد بودیم که فیلم در طرف آدم بد ها مقداری لنگ میزد.

منبع:Cinemablend.com

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette