دیوید آیر به دلیل موفقیت Suicide Squad در بازار فروش از طرفداران تشکر کرد

اخبار سینما و تلویزیون ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۰۰ ب.ظ

به نظر می‌رسد تبه‌کاران معروف DC هفته خوبی را در بازار فروش تجربه کرده‌اند. همانطور که در باکس آفیس این هفته هم مشاهده کردید، فیلم Suicide Squad «جوخه انتحار» توانست با فروش خارق‌العاده خود، در صدر پرفروش‌های این هفته قرار بگیرد. به تازگی دیوید آیر، کارگردان فیلم، در این خصوص واکنش نشان داده است. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا همراه باشید.  برخلاف نقدهای منفی منتقدین از این فیلم، Suicide Squad «جوخه انتحار» توانست در هفته اول اکران خود در فروش بسیار قدرتمند عمل کند و علاوه بر قرار گرفتن در صدر باکس آفیس، رکورد بهترین افتتاحیه در ماه آگوست را هم در اختیار بگیرد که این امر قطعاً می‌تواند باعث خشنودی شرکت برادران وارنر و دی‌سی شود.

به همین خاطر کارگردان فیلم جوخه انتحار یعنی دیوید آیر هم دست به کار شده و در توییتر خود به خاطر این موفقیت بزرگ، پستی ارسال کرده است. او خطاب به طرفداران فیلم که باعث به دست آوردن این موفقیت فیلم شده‌اند، گفت:

از شما متشکرم، از شما متشکرم، از شما متشکرم. از همه افرادی که باعث کسب این موفقیت در این هفته شده‌اند، تشکر می‌کنم. این فقط یک فیلم سرگرم‌کننده تابستانی و خوش قلب است.

هدف این توییت کاملاً مشخص است، دیوید آیر قصد داشته که عمیقاً از طرفداران Suicide Squad «جوخه انتحار» تشکر کند و همچنین اذعان کرده که این فیلم برای طرفداران خود خلق شده است. یکی از نکات قابل توجه این فیلم که دیوید آیر هم به آن اشاره می‌کند، سرگرم‌کننده بودن آن است. با وجودی که فیلم شاید برای طرفداران خود سرگرم‌کننده باشد، اما نتوانسته نظر منتقدین را جلب کند.

نظر شما در خصوص موفقیت این فیلم در باکس‌آفیس چیست؟

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید