تاریخ اکران مجدد نسخه‌ی سه بعدی «Terminator 2» مشخص شد

تاریخ اکران مجدد نسخه‌ی سه بعدی «Terminator 2» مشخص شد

- دراخبار فیلم
۰

Distrib Films تاریخ اکران مجدد نسخه‌ی سه بعدی فیلم Terminator 2: Judgement Day «نابودگر ۲: روز داوری» را مشخص کردند. این فیلم کلاسیک که توسط جیمز کامرون (James Cameron) کارگردانی شده و در سال ۱۹۹۱به اکران رسید، از روز جمعه ۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ (۲۵ آگوست ۲۰۱۷ میلادی) بار دیگر در قالب نسخه‌ی سه بعدی روانه‌ی پرده‌های سینما خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با سینما گیمفا همراه باشید.

این برای نخستین بار است که دنباله‌ی فیلم «نابودگر» با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) در قالب این فرمت به اکران درخواهد آمد. نسخه‌ی اصلی فیلم «نابودگر ۲: روز داوری» در زمان اکران خود موفق به کسب ۵۱۹٫۸ میلیون دلار درآمد از گیشه‌های سراسر جهان شده است.

پیش از این نسخه‌ی سه بعدی فیلم مشهور دیگر جیمز کامرون، یعنی Titanic «تایتانیک» نیز موفق به کسب درآمدی ۳۴۳ میلیون دلار از گیشه‌های سراسر جهان شد. چندی پیش مشخص شد که جیمز کامرون بار دیگر به دنیای فیلم‌های «نابودگر» بازخواهد گشت و وظیفه‌ی نظارت بر روی دنباله‌ی بعدی این سری به کارگردانی تیم میلر (Tim Miller) را بر عهده خواهد داشت؛ هنوز جزئیاتی از این فیلم منتشر نشده است. تیم میلر نخستین تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی کارگردانی با هدایت فیلم موفق Deadpool «ددپول» پشت سر گذاشت. همانطور که احتمالاً مطلع هستید میلر از کارگردانی ساخت دنباله‌ی این فیلم به دلیل اختلاف با ستاره‌ی آن کنار کشیده است.

منبع : DarkHorizons

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت