رمان دیگری از جرج آر.آر مارتین با نام Wild Cards به سریال تبدیل خواهد شد

اخبار سریال ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۶:۰۰ ب.ظ

بدون شک پس از موفقیت‌های بی‌شمار سریال تلویزیونی Game of Thrones «بازی‌ تاج و تخت» که از روی سری کتاب‌های نغمه یخ و آتش «A Song of Ice and Fire» به نویسندگی جرج آر.آر مارتین (George R.R. Martin) ساخته شده‌اند، طرفداران از ساخت سریال‌های دیگری بر اساس نوشته‌های مارتین استقبال خواهند کرد. به‌تازگی تایید شده که قرار است یک سریال تلویزیونی بر پایه مجموعه رمان‌های Wild Cards ساخته شود. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا همراه باشید. به تازگی جرج آر.آر مارتین (George R.R. Martin)، خالق سری نغمه یخ و آتش، در گفت‌وگویی خبر ساخت سریالی بر اساس رمان Wild Cards را به صورت رسمی تایید کرده است. مجموعه رمان‌های Wild Cards توسط عده‌ای از نویسندگان نوشته شده است و جرج آر.آر مارتین و ملیندا ام. اسنادگراس (Melinda M. Snodgrass) وظیفه ویرایش آن را بر عهده دارند. بر اساس گفته‌های مارتین، Universal Cable Productions حق ساخت و پخش سریال از این مجموعه را در اختیار گرفته است. به علت قرارداد انحصاری خود با HBO در ساخت این سریال نقشی نخواهد داشت. به همین خاطر، ملیندا ام. اسنادگراس (یکی از ویرایشگران Wild Cards و فیلمنامه‌نویس Star Trek: The Next Generation) به همراه گریگوری نوک (Gregory Noveck) تهیه کنندگان اجرایی سریال خواهند بود.

Wild Cards یک رمان در سبک علمی تخیلی با محوریت و حضور ابرقهرمانان خواهد بود. اولین کتاب این مجموعه در ژانویه سال ۱۹۸۷ منتشر شد و تاکنون ۲۲ کتاب از این سری در بازار عرضه شده است. قرار است در آگوست کتاب جدیدی از این سری منتشر شود.

ماجرای رمان Wild Cards در ۱۵ سپتامبر سال ۱۹۴۶ رخ می‌دهد؛ زمانی که یک ویروس بیگانه در آسمان شهر منهتن و پس از آن در تمام جهان پراکنده می‌شود.  ۹۰ درصد افرادی که به ویروس مبتلا می‌شوند، مرگ وحشتناکی را تجربه خواهند کرد، ۹ درصد آن‌ها تغییر شکل می‌دهند و ۱ درصد دیگر‌‌ متبرک می‌شوند و قدرتی خارق‌العاده و غیر قابل پیش‌بینی به دست می‌آورند.

مارتین امید دارد که روند تولید سریال در یکی دو سال آینده به پیشرفت خود برسد و داستان‌هایی که انتظار می‌رود را در این سریال مشاهده کند.

نظر شما در خصوص ساخت یک سریال دیگر از آثار جرج آر.آر مارتین چیست؟ آیا این سریال هم می‌تواند به موفقیت برسد؟

منبع: Screenrush

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hanna گفت:

    یه سریال قدیم ها شبیه این بودکه اسمش عدد بود و متاسفانه الان یادم نمى یاد. اون بعد از سه فصل شکست بدى خورد. (داستان عده اى که گم شدن و چندین سال بعد برگشتن و تغییر زنتیکى کرده بودن).
    در ضمن وایلد کارت معنى کارت وحشى نمى ده. وایلد کارت وقتى هست که یکنفر به صورت اتفاقى براى چیزى که توش با دیگران فرقى نداره (یعنى طرف قابلیت خاصى نداشته) پذیرفته مى شه. مثلاً توى گرند اسلم هاى تنیس اگر کوآلیفى نشى معمولاً چهارتا وایلد کارت هست که به قید قرعه ممکنه یکیش رو بگیرى و بتونى وارد مسابقات بشى. اینجا هم منظور انتخاب اتفاقى کسانى هست که متبرک شدن.