فصل هشت Game of Thrones شش قسمت خواهد داشت

فصل هشت Game of Thrones شش قسمت خواهد داشت

- دراخبار سریال
۰

برای خیلی‌ها عجیب بود که فصل هفتم سریال Game of Thrones «بازی تاج و تخت» تنها هفتم قسمت خواهد داشت، ولی حالا سازندگان این سریال، دیوید بنیوف (David Benioff) و دن وایز (Dan Weiss)، در کنفرانس و فستیوال SXSW بیان کردند که فصل هشتم قرار است حتی کوتاه‌تر باشد. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

خیلی وقت است که مشخص شده است که فصل هفتم Game of Thrones «بازی تاج و تخت» هفت قسمتی خواهد بود. دیوید بنیوف و دن وایز بیان کردند که فصل هشت سریال قرار است شش قسمتی باشد.

چیزی که در حال حاضر بر رویش کار می‌کنیم تعداد قسمت‌های فصل است. توسعه دهنده‌ها هنوز در این باره تصمیم نگرفته‌اند؛ چون سعی دارند که به فصل شکل دهند. آن‌ها همیشه کاری را می‌کنند که تصور دارند بهترین ورژن از سریال را نتیجه می‌دهد و تعداد قسمت بسته به تصمیم آن‌ها است، ولی ما آماده‌ی قسمت‌های بیشتری نیز هستیم.

اولین قسمت از فصل هفت سریال بازی تاج و تخت در ۱۶ جولای (۲۵ تیر ۱۳۹۶) پخش خواه شد. این فصل چهار کارگردان خواهد داشت که هر چهار نفر مرد هستند. آلن تیلور (Alan Taylor)، هلمر جرمی پودسوا (helmer Jeremy Podeswa)، مارک مایلود (Mark Mylod) به همراه مت شیکمن (Matt Shakman) هفت قسمت فصل هفتم را کراگردانی خواهند کرد. منبع: screencrush

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت