هنری کویل به فیلم Mission: Impossible 6 پیوست

هنری کویل به فیلم Mission: Impossible 6 پیوست

- دراخبار بازیگران, اخبار فیلم
۰
Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/REX/Shutterstock (5599378or) Henry Cavill ۸۸th Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, America - 28 Feb 2016

هنری کویل (Henry Cavill) قرار است در کنار تام کروز (Tom Cruise) در فیلم بعدی از فرانچایز Mission: Impossible «ماموریت غیرممکن»، ساخته‌ی مشترک کمپانی‌های پارامونت (Paramount) و اسکای‌دنس (Paramount)، حضور داشته باشد. ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson)، سایمون پگ (Simon Pegg) و جرمی رنر (Jeremy Renner) هم در این فیلم حضور خواهند داشت، ولی میزان تاثییرگذاری آن‌ها هنوز مشخص نشده است. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

کریستوفر مککوری (Christopher McQuarrie) که فیلم قبلی این فرانچایز، Mission: Impossible — Rogue Nation «ماموریت غیر ممکن – ملت سرکش»، را نیز کارگردانی کرده بود قرار است ششمین فیلم ماموریت غیرممکن را بر اساس فیلمنامه‌ای که خودش نوشته است کارگردانی کند.

هنوز اطلاعاتی از دساتان فیلم منتشر نشده است، ولی بر اساس گزارشات هنری کویل نقش دست راست رئیس بخشی که تام کروز در آن کار می‌کند را دارد. در فیلم Mission: Impossible — Rogue Nation «ماموریت غیر ممکن – ملت سرکش»، آلک بالدوین (Alec Baldwin) نقش رئیس تام کروز را داشت، ولی هنوز معلوم نیست که باز هم در این نقش حاضر خواهد شد و شاید مانند بازیگران دیگر این نقش یعنی آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins)، لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) و تام ویلکینسون (Tom Wilkinson) عوض شود. همچنین تام کروز در کنار دیوید الیسون (David Ellison) تهیه کنندگان این فیلم هستند.

هنری کویل برای بازی در نقش سوپرمن در فیلمی به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder) و حضورش در جهان توسعه یافته‌ی DC شناخته شده است و قرار است برای بار دیگر او را در ماه نوامبر در فیلم Justice League «لیگ عدالت» ببینیم.

منبع: variety

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت