How to Train Your Dragon 3 در مقایسه با دو فیلم قبلی قوی‌ترین داستان را خواهد داشت

How to Train Your Dragon 3 در مقایسه با دو فیلم قبلی قوی‌ترین داستان را خواهد داشت

- دراخبار فیلم
۱

چیزی حدود دو سال دیگر با اکران عمومی فیلم How to Train Your Dragon 3 محصول استودیوی Dreamworks فاصله داریم اما این بدین معنی نیست که صداپیشگان و دست اندرکاران این فیلم روند تولید را آغاز نکرده‌اند. به هر حال ساخت فیلم‌های انیمیشن زمان بیشتری را در مقایسه با فیلم‌های دیگر طلب می‌کند، مخصوصا اگر جزئیات به کار رفته در آن همانند سری انیمیشن‌های How to Train Your Dragon فوق‌العاده بالا باشد. با سینماگیمفا همراه باشید.

با این وجود، باید گفت که روند ساخت فیلم How to Train Your Dragon 3 کمی متفاوت از آن چیزی است که انتظارش را داریم، حداقل این موضوع در مورد صداپیشگانی که قرار است کاراکترها را تنها با صدایشان به نمایش بگذارند قابل مشاهده است. ستاره این سری جی باروشل (Jay Baruchel) اخیرا در مورد روند ساخت فیلم و نظراتش در مورد نحوه قرارگیری آن به عنوانه دنباله دو فیلم قبلی گفتگو کرده‌است.

در گفتگوی صوتی او با JoBlo Movie Show، باروشل از نحوه همکاری در فیلم How to Train Your Dragon 3 تا به این لحظه گفته‌است. او با پراکنده و متناوب توصیف کردن روند کار بر روی فیلم، از تاثیر عجیب آن بر روی طرفداران می‌گوید:

تا به امروز در چند جلسه ضبط صدای این فیلم حضور داشته‌ام. تقریبا هر دو تا چهار ماه یکبار به مدت دو ساعت به استودیو رفته‌ام و این روند به مدت سه سال ادامه داشته‌است. وقتی در فستیوال کن با یکی از فیلم‌هایم حضور داشتم مردم را می‌دیدم که مشتاقانه می‌گفتند: تو متوجه نیستی! این انیمیشن مهم‌ترین چیز در دنیا برای من است! واقعا این موضوع من را شگفت زده می‌کند که برخی از طرفداران تا چه اندازه این انیمیشن را دوست دارند. روند ساخت فیلم به خوبی در حال انجام است. آنها زمان زیادی را صرف ساخت این فیلم کرده‌اند در نتیجه به طور دقیق نمی‌توانم بگویم که فیلم چه زمانی آماده خواهد شد.

باروشل در مورد داستان فیلم نیز گفت:

من اجازه ندارم چیزی در این مورد بگویم. این چیزی است که می‌توانم بگویم و قول می‌دهم که این حرفم به هیچ وجه جانب دارانه نیست و حالت تبلیغاتی ندارد. این فیلم با فاصله زیاد در مقایسه با دو فیلم قبلی داستانی قوی‌تر و بهتر دارد. این فیلمی است که سری شایسته آن است و برای تکامل خود به شدت بدان نیاز دارد. بعید می‌دانم کسی پس از دیدن آن ناامید شود.

انیمیشن How to Train Your Dragon 3 در حال حاضر قرار است در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ راهی سینماها شود.

منبع: ScreenRant

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عنوان قسمت آغازین فصل دوم سریال Riverdale مشخص شد

سازنده سریال Riverdale، روبرتو ساکاسا (Roberto Sacasa) پرده