آخرین تریلر از فیلم King Arthur: Legend of the Sword منتشر شد

آخرین تریلر از فیلم King Arthur: Legend of the Sword منتشر شد

- دراخبار فیلم, تریلر فیلم
۱

از گذشته در تاریخ سینما همیشه داستان‌هایی وجود داشتند که هر چند سال یک بار بازگو می‌شوند و در این را پیشرفت تکنولوژی هم کمک بسیاری به این موضوع کرده است. گای ریچی (guy ritchie)، کارگردان فیلم Sherlock Holmes «شرلوک هولمز»، قصد دارد با فیلم King Arthur: Legend of the Sword «شاه آرتور: افسانه شمشیر» داستان شاه آرتور را برای بار دیگر روایت کند. این فیلم در تابستان با فیلم‌هایی مثل اخرین فیلم Pirates of the Caribbean «دزدان دریایی کارائیب» و Guardians of the Galaxy Vol. 2 «نگهبانان کهکشان ۲» در باکس افیس رقابت کند. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

کمپانی برادران وارنر آخرین تریلر از این فیلم را منتشر کرده است و بدون شک تمرکز اصلی تریلر روی ارتور هست که چارلی هانم (Charlie Hunnam) نقشش را بازی می‌کند. تاثیر جود لاو (Jude Law) در نقش ورتیگن (Vortigern) هم در این تریلر برجسته نشان داده شده است. بر اساس این تریلر ریچی صحنه‌های اکشن زیادی در فیلم قرار داده و شمشیر اکس‌کلیبر (Excalibur) در فیلم اهمیت زیادی دارد.

با این که این تریلر پر از صحنه‌های اکشن است، ولی این صحنه‌ها فقط شامل مبارزات معمولی با شیمشیر که همه تا به حال دیده‌اند نیست؛ بلکه به نوعی طراحی شده‌اند که جدید به نظر برسند. داستان چیزی برای غافلگیری مخاطب ندارد؛ چون بارها در غالب‌های متفاوت روایت شده است، ولی بازی خوب چارلی هانم می‌‌تواند به موفقیت این فیلم کمک کند.

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

در حال حاضر این فیلم شانسی برای شکست دادن Guardians of the Galaxy Vol. 2 «نگهبانان کهکشان ۲» ندارد، ولی به دست آوردن نقد‌های مقبت از منتقدین قبل اکران می‌‌تواند شانس این فیلم را افزایش دهد.

منبع: screenrant

1 نظر

  1. شاید برای یه فیلم سرگرم کننده خوب باشه!
    موزیک تریلرم جالب بود

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت