حمله تند ده نمکی به فرهادی| از ساخت فیلم با پول دختر پادشاه قطر تا نامه به گورخواب‌ها

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳

مسعود ده نمکی که برای بحث درباره مرتضی آوینی در برنامه جهان آرا شبکه افق حضور یافته بود، در بخش انتهایی برنامه به انتقاد از اصغر فرهادی پرداخت.

او در بخش انتهایی برنامه با اشاره به مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسراییلی گفت:

خنده دار است کسی با پول جریان سرمایه داری فیلم بسازد و برای جشنواره‌های خارجی ارسال کند و بعدش برای گورخواب‌ها پیام بفرستد. خنده‌دار است که با پول دختر پادشاه قطر فیلم بسازی و در برابر مسلمان کشی و مردم کشی سکوت بکنی و در جاهایی که باید به نفع آن‌ها حرف بزنی پز روشنفکری بگیری و در مصاحبه با روزنانه اسراییلی بگویی که من از دولت‌ها قطع امید کردم و به ملت‌ها فکر می‌کنم.
آقای فرهادی، شما چطور گورخواب‌های مملکت خودت را می‌بینی اما وقتی پای‌ات را آن‌طرف می‌گذاری مسلمان کشی و آدم کشی زیر چرخ تانک‌ها را نمی‌بینی؟ چطور به جای آن پیام دو پهلو درباره گورخواب‌ها، از بی‌عدالتی و ظلم در سطح جهان نمی‌گویی؟
چرا؟ چون اگر از ظلم در جهان بگویی آن وقت آن‌ها تو را نمی‌خواهند.

منبع: caffecinema

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette