شاهد درگیری نیسا و تالیا الغول در فصل پنج Arrow خواهیم بود

شاهد درگیری نیسا و تالیا الغول در فصل پنج Arrow خواهیم بود

- دراخبار سریال
۱

فصل پنج سریال Arrow «پیکان» بیش از پیش به فصل دوم شبیه شده بود و حالا با تایید بازشگت مانو بنت (Manu Bennett) در نقش دث استروک (Deathstroke) این شباهت افزایش می‌یابد. قرار است در فصل پنجم کاترینا لاو (Katrina Law) در نقش نیسا الغول (Nyssa al Ghul) که اولین بار در فصل دوم سریال معرفی شده بود، برای آخرین بار با خواهرش تالیا (Talia) مبارزه کند. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

بر اساس گزارش سایت اینترتیمنت ویکلی (Entertainment Weekly) ستاره‌ی سریال‌های Spartacus «اسپارتاکوس» و Training Day «روز تعلیم» برای چند قسمت که شامل دریگری نیسا و تالیا با بازی لکسا دویگ (Lexa Doig) می‌شود باز خواهد گشت. ما برای اولین بار نیسا را در فصل دوم سریال Arrow «پیکان» دیدم، ولی خواهر شناخته شده‌ی او، تالیا، تا فصل پنجم وارد سریال نشده بود.

در ماه ژانویه مارک گوگنهایم (Marc Guggenheim)، تهیه کننده‌ی اجرایی سریال، در مصاحبه‌ای بیان کرد:

این دو خواهر به اندازه‌ی کافی به هم شبیه هستند و به همان اندازه با هم فرق دارند و این موضع باعث می‌شود که در مقطعی بخواهم داستانی جدید با آن‌ها روایت کنم.

ما در فصل پنجم در یک فلش بک دیدم که الیور برای اولین بار تالیا را در قبل از اتفاقات فصل اول ملاقات کرده است، ولی آن موقع از نام  کامل او اطلاع نداشت. قسمت آخر فصل پنجم در ۲۶ آپریل (چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶) با نام Dangerous Liaisons «روابط خطرناک» پخش خواهد شد.

منبع: screencrush

1 نظر

  1. قسمت آخر فصل پنجم در ۲۶ آپریل (چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶) با نام Dangerous Liaisons «روابط خطرناک» پخش خواهد شد.
    قسمت آخر فصل ۵ ؟؟!!

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت