نویسنده‌ی Fast & Furious 8 در فکر ساخت دنباله‌ای دیگر است

۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰

میزان زیادی هایپ برای فیلم The Fate of the Furious «سرنوشت خشمگین» که در همین هفته اکران می‌شود وجود دارد و فیلمنامه نویس آن درباره‌ی ساخته شدن دنباله‌ی این فیلم صحبت کرده است. کریس مورگان (Chris Morgan) پس از شوخی درباره‌ی این که فیلم بعدی در فضا جریان خواهد داشت، به صحبت درباره‌ی شرایط ساخت فیلمی جدید در این فرانچایز پرداخت. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در پایین می‌توانید صحبت‌های ایشان را بخوانید:

نحوه‌ای که ما داستان خود را در بازه‌ی زمانی بلند مدت روایت می‌کنیم به شبکه‌های تلویزیونی شباهت بسیاری دارد. هر بار که ما فیلم جدیدی از فرانچایز را می‌سازیم نیاز نیست همه چیز درباره‌ی شخصیت‌ها را دوباره از نو خلق کنیم. طرفدارانی که برای تماشای فیلم می‌آیند با داستان شخصیت‌ها آشنایی دارند و به همین خاطر ما می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم و به شخصیت‌ها اجازه دهیم تا رشد کنند. ما دیگر متعهد نیستیم که برای طرفدران خود همه چیز را از ابتدا بازسازی کنیم. البته ما مشکل زمان را نیز داریم؛ هر چند سال یک، بار ما تنها دو ساعت زمان برای روایت داستان خود داریم. با در نظر گرفتن میزان بودجه، در نهایت بعضی چیزها به دلیل کمبود زمان یا بودجه کمرنگ تر نشان داده خواهند شد.

متاسفانه مورگان صریحاً درباره‌ی برنامه‌ی آن‌ها برای دنباله The Fate of the Furious «سرنوشت خشمگین» صحبت نکرد، ولی بیان کرد که قبل از شروع فیلمبرداری، یک فیلمنامه چه روندی را طی می‌کند.

من و وین چندی پیش در این باره صحبت کردیم، چون قصد داریم فیلم هشت، نه و دهم یک سگانه را تشکیل دهند. ما با سوال‌هایی که چکونه داستان‌ها را به هم متصل کینم و نقطه پایان کار چه چیزی خواهد بود درگیر هستیم. استدیو یک سری تاریخ در اختیار ما قرار داده است، ولی در مورد فیلمنامه باید بگویم هنوز به نقطه‌ای از کار نرسیده‌ایم که کار نوشتن فیلمنامه آغاز شود.

منبع: screenrant

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette