اولین تصاویر از فصل پنج House of Cards منتشر شد

اولین تصاویر از فصل پنج House of Cards منتشر شد

- دراخبار سریال
۰

سریال House of Cards «خانه‌ی پوشالی» درباره‌ی به دست گرفتن قدرت توسط یک زوج بی رحم و ظالم هست. فرانک با بازی کوین اسپیسی (Kevin Spacey) و کلر آندروود (Claire Underwood) با بازی رابین رایت (Robin Wright) توانسته در طی مدت زمان کوتاهی به قدرت زیادی دست پیدا کنند. فرانک کار خود را در سریال از مجلس آغاز کرد، ولی بعد از این که رئیس جمهور واکر (Walker) مانع از رسیدن فرانک به شغل وزیر امور خارجه شد، فرانک تصمیم گرفت که خودش را بالا بکشد. با دسیسه‌های مختلف فرانک ابتدا معاون رئیس جمهور و سپس خودش رئیس جمهور شد. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در طی سریال ازدواج فرانک و کری دچار پستی بلندی‌های فراوانی شد و در آواخر فصل چهارم این دو دقیقاً در جناح مخالف هم قرار داشتند، ولی در نهایت اختلافات خود را گنار گذاشتند و ما در پایان  فصل چهارم دیدم که فرانک، کار را به عنوان معاون خود انتخاب کرد.

با توجه به  این که یک ماه و نیم با پخش شدن فصل پنجم House of Cards «خانه‌ی پوشالی» فاصله داریم، شبکه‌ی نتفلیکس چندین تصویر از این فصل منتشر کرده تا همچنان طرفداران را هیجان زده نگه دارد. شما می‌توانید این تصاویر را در پایین مشاهده کنید:

در این تصاویر به غیر از فرانک و کلر، رئیس ستاد فرانک، داگ استمپر (Doug Stamper)، با بازی مایکل کلی (Michael Kelly) و مشاور سیاسی کلر، لیان هاروی (LeAnn Harvey)، با بازی نیو کمپل (Neve Campbell) را نیز می‌بینیم.

فصل پنجم در پشت دوربین تغییرات مهمی داشته است؛ خالق این سریال بو ویلیمان (Beau Willimon)، از تیم سازنده جدا شده و جای او را ملیسا جیمز گیبسون (Melissa James Gibson) و فرانک پگلیش (Frank Pugliese) پر کرده‌اند. ملیسا جیمز گیبسون و فرانک پگلیش از فصل سوم و به عنوان نویسنده وارد تیم توسعه‌ی سریال شدند. از زمان پخش این سریال از سال ۲۰۱۳، برای نتفلیکس موفقیت‌های زیادی را به همراه داشته، ولی الان طرفداران نگران هستند که جدا شدن  ویلیمان تاثیر منفی بر روی کیفیت آن بگذارد.

منبع: screenrant

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت