تصویری جدید از سریال Gotham منتشر شد : هارلی کوئین؟

اخبار سریال ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ ق.ظ

اگر تصویر تبلیغاتیِ جدید منتشر شده برای سریال تلویزیونی گاتهام همان منظوری را القا کند که ما از آن برداشت کردیم، به احتمال فراوان به زودی در این سریال شاهد حضور شخصیت هارلی کوئین خواهیم بود. تمرکز اصلی این سریال همواره نگاهی موشکافانه به دوران جوانی بروس وین و چگونگی تبدیل شدن شهر گاتهام به فضایی است که بستر را برای ظهور بتمن فراهم می‌کند. در کنار این موضوعات به عنوان هسته مرکزی، سریال گاها تمرکز خود را بر روی ریشه شخصیت‌های تاریک شهر گاتهام و کینه جویان اصلی شوالیه تاریکی قرار می‌دهد. بسیاری از مخاطبان این نمایش خاص از دنیای بتمن را پذیرفته و تبدیل به طرفداران پر و پا قرص این سریال شده‌اند و بسیاری نیز به هیچ وجه از آن خرسند نیستند. با سینماگیمفا همراه باشید.

حال که وقفه سریال به پایان رسیده‌است، داستان در حال حرکت به سمت جلو و رسیدن به اهداف پایانی فصل جاری است. نسخه‌ای جدید از شخصیت‌های Gotham City Sirens با حضور تابیثا (Tabitha) و سلینا (Selina) در راه است. با در نظر گرفتن این موضوع که پویزن آیوی (Poison Ivy) نیز در سریال حضور دارد، تنها شخصیتی باقی مانده از این گروه هارلی کوئین است که طرفدران کماکان در انتظار به نمایش درآمدن او در سریال هستند. البته چشمه‌هایی از این جامعه ستیزِ محبوب را در گذشته در شخصیت همواره در حال رشدِ باربارا کین مشاهده کرده‌ایم. او که در ابتدا رابطه عاطفی با جیم گوردون داشت حال تبدیل به یکی از شروران قوی در سریال شده‌است و در تصویر جدیدِ منتشر شده، او را بیش از هر زمان دیگر نزدیک به شخصیت هارلی می‌بینیم.

این تصویر تبلیغاتی توسط CBR و پیش از پخش قسمت جدید با عنوان The Primal Riddle منتشر شده‌است. شاید در نگاه اول متوجه جزئیات نشویم اما با در نظر گرفتن ترکیب رنگ‌ها و نورپردازی بر روی لباس او به صورت ناخودآگاه سرنخ‌هایی از یک هارلی کوئینِ مدرن را مشاهده خواهیم کرد :

منبع: ScreenRant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید