دومین تریلر فیلم Dunkirk منتشر شد

دومین تریلر فیلم Dunkirk منتشر شد

- دراخبار فیلم, اخبار مهم, تریلر فیلم
۱

کمپانی برادران وارنر آخرین تریلر از فیلم کرستوفر نولان به نام Dunkirk «دانکرک» را منتشر کرده است. بعد از ساخت فیلم‌های The Dark Knight «شوالیه تاریکی» و Interstellar «بین ستارهای»، نولان تصمیم به تغییر ژانر گرفت و یک فیلم جنگی ساخته است. دانکرک بر اساس داستان واقعیِ تخلیه نیروهای متفقین از چنگال نیروهای آلمانی هست. قرار است فیلم Dunkirk «دانکرک» از لحاظ بصری خیره‌کننده باشد و به صورت آیمکس (IMAX) فیلمبرداری شده است. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

انتظار می‌رفت که فیلم دانکرک رده‌ی سنی بزرگسالان را دریافت کند، ولی رده بندی سنی PG-13 را دریافت کرد که باعث نگرانی طرفداران از این شد که فیلم به اندازه‌ی کافی خشن نباشد. صحبت‌های نولان در این مورد و تصاویر منتشر شده خبر از این می‌دهند که دانکرک به نوعی ساخته شده است که بدون این که به خشونت متکی باشد، بینندگان را هیجان‌زده کند. دو ماه تا اکران دانکرک باقی مانده است و شما می‌توانید آخرین تریلر از این فیلم را در پایین تماشا کنید.

سکانس‌های فیلم شامل نبرد در آب، خشکی و هوا است و به بینندگان این اجازه را می‌دهند که نگاهی همه جانبه از این نبرد تاریخی داشته باشند. ما این روند فیلم را در تریلر هم می‌بینیم که کامل‌ترین پیشنمایش منتشر شده از فیلم هست. میزان زیادی از این تریلر مربوط به کشتی‌های غیر جنگیِ مردمِ عادی است که برای نجات ۴۰۰ هزار سرباز باید ساماندهی شوند. تام هاردی (Tom Hardy) که در فیلم‌های Inception «تلقین» و The Dark Knight Risess «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» هم با نولان همکاری کرده است در این فیلم نقش یک خلبان هواپیمای جنگی را دارد. نولان همیشه کارگردانی جاه طلب بوده و در فیلم دانکرک هم هیچ استثنایی نمی‌بینیم و او در تمام مدت فیلم، خودش را به چالش می‌کشد.

علاوه بر تام هاردی، فین وایت‌هد (Finn Whitehead)، هری استایلز (Harry Styles) و مارک رایلنس (Mark Rylance) در این فیلم نقش پررنگی خواهند داشت.

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

منبع: screenrant

1 نظر

  1. فیلمای نولان و دوربینای ای مکس
    به به
    دسخوش دسخوش

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات جدیدی از فصل دوم Preacher منتشر شده است

فصل اول سریال Preacher «واعظ» به ما سه شخصیت