منتظر سری سوم باب اسفنجی باشید

17 اردیبهشت 1396 - 23:00

با توجه به آنچه شبکه Nickelodeon به تازگی منتشر کرده، طرفداران SpongeBob SquarePants (باب اسفنجی شلوار مکعبی) منتظر خبرهای خوبی پیرامون این فیلم باشند. شبکه Nickelodeon تأیید کرده که سومین فیلم بلند باب اسفنجی در راه است. بر اساس سریال‌های انیمیشنی کودکان که توسط استفن هیلنبرگ (Stephen Hillenberg) در سال ۱۹۹۹ ساخته شدند، و تاکنون ده فصل از این مجموعه روی آنتن تلوزیونی قرار گرفته است، باب اسفنجی مشهور که درون آناناسی زیر دریا زندگی می‌کند تا حالا دو بار به شکل فیلم The SpongeBob SquarePants  از سال ۲۰۰۴ و The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب) از سال ۲۰۱۵ روی پرده نقره‌ای قرار گرفته‌ است. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

با در نظر گرفتن این حقیقت که The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water با کارگردانی پال تیبیت (Paul Tibbit) باکس آفیس بسیار موفقی داشته و ۳۲۳ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته در حالی که بودجه آن ۷۴ میلیون دلار بوده است و از طرفی نمرات خوبی دریافت کرده و بسیاری از طرفداران منتظر سری سوم این فیلم‌ها هستند. اگرچه فرنچایز جدید و ادامه یافتن موفقیت SpongeBob SquarePants در تلوزیون و سینما قطعاً باعث شهرت طولانی این محصول شده و بنا بر گزارشات اخیر سومین سری آن هم در راه است.

طبق خبر منتشر شده در سایت خبری THR، در جریان کنفرانس درآمدهای هر سه ماهه اخیر در Viacom، کمپانی اصلی که مالک Nickelodeon و چند شبکه تلوزیونی دیگر است، مدیر Viacom، باب بکیش (Bob Bakish) تریبون را در اختیار مدیر Nickelodeon سیما ضرغامی (Cyma Zarghami) قرار داد تا درباره موفقیت‌های اخیر این کانال تلوزیونی کودکان صحبت کند. در میان موضوعات جالبی که در این جلسه مطرح شدند، ضرغامی به وضعیت سری سوم باب اسفنجی اشاره داشت:

قطعاً باب اسفنجی جدیدی ساخته خواهد شد.

بینندگانی که از هر دو فیلم The SpongeBob SquarePants و The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water لذت برده‌اند، بدون شک منتظر فرنچایز بعدی این فیلم‌ها روی پرده نقره‌ای هستند.

منبع: screenrant

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.