استیو مک‌کوئین مستندی پیرامون زندگی توپاک شکور می‌سازد

استیو مک‌کوئین مستندی پیرامون زندگی توپاک شکور می‌سازد

- دراخبار فیلم
۱

این روزها توجه زیادی به خواننده‌ی معروف سال‌های گذشته یعنی توپاک شکور (Tupac Shakur) می‌شود و قرار است که در ماه ژوئن سال جاری میلادی شاهد اکران فیلمی بر مبنای زندگی وی باشیم. اما اینطور که پیداست پروژه‌های متعددی بر مبنای زندگی این شخص در دست تولید قرار دارد که یکی از آن‌ها مستندی بر اساس زندگی او خواهد بود که توسط استیو مک‌کوئین (Steve McQueen)، کارگردان فیلم برنده اسکار ۱۲ Years a Slave «۱۲ سال بردگی»، ساخته خواهد شد. با سینما گیمفا همراه باشید.

بر اساس گزارش «ددلاین»، مک‌کوئین جهت ساخت این مستند با « Amaru Entertainment» شرکت شخصی آفنی شکور (Afeni Shakur) مادر توپاک، جیسون جکسون (Jayson Jackson)، تولیدکننده مستند What Happened, Miss Simone? «خانم سیمونه، چه اتفاقی افتاد؟» مشارکت می‌کند. از سوی دیگر وظیفه اصلی تولید این مستند بر عهده‌ی استودیوی « hite Horse Pictures» خواهد بود.

زندگی حرفه‌ای توپاک به عنوان یک خواننده رپ تنها حدود پنج سال طول کشید اما آثار او بیش از ۷۵ میلیون نسخه به صورت جهانی فروش داشته‌اند. او نخستین هنرمند مستقل هیپ هاپ است که توانسته با تالار مشاهیر «راک اند رول» راه یابد. توپاک شکور در سال ۱۹۹۶ میلادی به صورت مرموزی به قتل رسید.

مک‌کوئین در خصوص این پروژه اظهار داشت که مشتاقانه منتظر ساخته شدن این مستند است و بابت بررسی و کاوش در زندگی شخصی این هنرمند افسانه‌ای بسیار هیجان‌زده است. وی ابراز داشت که همکاری نزدیکی با خانواده‌ی شکور جهت ارائه‌ی داستانی صاف و پوست کنده از زندگی شخصی توپاک خواهد داشت.

منبع : ScreenCrush

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت