ریدلی اسکات: ساخت دنباله‌ی Alien: Covenant حدود یک سال دیگر آغاز خواهد شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶

فیلم Alien Covenant (عهد ومیثاق بیگانه) هنوز بر سر صحنه نیامده است و این به این معنا است که ریدلی اسکات (Ridley Scott) هنوز باید به تلاش خود برای ساختن فیلمی موفقیت‌آمیز ادامه‌دهد. با ساخت فیلم Prometheus او توانست که به دنیای بیگانه‌ها وسعت‌ بخشد و با ساختن فیلم  Alien Covenant (عهد و میثاق) او آماده است تا دنیای بیگانه‌ها را بیش از پیش گسترش دهد. او حدود یکسال دیگر برای ساخت دنباله‌ی فیلم Alien Covenant (عهد و میثاق) که همچنان بدون عنوان است، آماده‌خواهد‌شد، فرصت های بسیاری را برای آینده پیش روی مجموعه فیلم های Alien بر‌ جای‌ می‌گذارد. با سینماگیمفا در ادامه همراه باشید.

اسکات (Scott) درباره دنباله فیلم Alien Covenant (عهد و میثاق) به IGN این گونه‌ گفت که:

ما همان‌طور که صحبت‌کردیم در حال حاضر در حال نوشتن دنباله‌ای برای این فیلم هستیم و ظرف ۱۴ ماه آینده فیلم‌برداری را شروع‌خواهیم‌کرد.

IGN همچنین پرسید که آیا او به سوالاتی که درباره‌ دنیای‌ بیگانه‌ها ، مخصوصا در پایان فیلم Prometheus مبهم و بی‌پاسخ ماند، جواب خواهد‌داد؟ او اینگونه پاسخ‌داد که :

من این دنباله را می‌سازم برای آن که به این سوالات پاسخ‌ دهم.

همچنین به‌ نظر‌می‌رسد که او مشتاق است که نام این فیلم را Awakening (هوشیاری) بنامد، اما این احتمال وجود‌ دارد که این یک عنوان موقتی در طول کار باشد. او همچنین به فیلم ناکام Alien (بیگانه) نیل بلامکمپ (Neill Blomkamp) به عنوان هوشیاری اشاره‌ کرد، هوشیاری می‌تواند بهترین عنوان فرعی برای فرانچایز فیلم های بیگانه باشد تا زمانی که کسی بتواند عنوان بهتری ارا‌‌یه‌ دهد. اسکات همچنین گفت که می‌خواهد به ساختن این فیلم‌ها تا زمانی که احساس‌ می‌کند رضایت‌بخش هستند، ادامه‌دهد [او می‌گوید]:

خوب،خوب است ؛ اگر دنباله ای خوب باشد، ارزشش را دارد که ادامه پیدا‌ کند.

اسکات (Scott) بر روی چهار فیلم دیگر نیز هم‌ اکنون کار‌می‌کند، از‌ جمله این آثار، می‌توان به فیلم‌های Getty (داستان آدم‌ربایی) All the Money in the World (تمام پول‌های دنیا)، فیلم The Cartel و فیلمی دیگر که که مربوط به جنگ‌ جهانی‌ دوم ، با نام Battle of Britain (جنگ بریتانیا) است، اشاره کرد. همچنین هیچ اطلاعی در مورد اینکه چه زمانی ما می‌توانیم فیلم بعدی (Alien) بیگانه را ببینیم وجود‌ ندارد ، اما یقیناً این‌طور که به‌ نظر‌می‌رسد اسکات به سرعت مشغول ساختن این مجموعه است.

فیلم Alien Covenant (عهد و میثاق) در تاریخ ۱۹ می بر روی پرده سینما می‌آید.

منبع: Screencrush

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
  • Hanna گفت:

    من فیلم رو امشب دیدملى هنوز نمى تونم نظر قاطعى در مورد حس ام به فیلم بدم. از یک طرف فیلمنامه بسیار ناقصه، و مى شه گفت داستان خاصى رو روایت نمى کنه. در واقع فیلم بیشتر شبیه پل ارتباطى بین پرومتئوس (که اگر ندیده باشیدش دوباره از این یکى هیچ چیزى نمى فهمید) و فیلم بعدى هست. از طرف دیگه بعد از دو شماره اول بى اغراق بهترین فیلم مجموعه است. بازگشت عناصر وحشت به فیلم، مخصوصا جاهایى که احساس مى کنید تحمل نمایش توى سالن تاریک سخته، سالها بود تو این مجموعه دیده نشده بود. و مهمتر از همه جلوه هاى ویژه فیلم اصلا اذیت نمى کنه و بهتر بگم دیده نمى شه. انگار فیلم به صورت واقعى ساخته شده. به هر حال من اگر امتیاز مى دادم به فیلم ٨ از ١٠ مى دادم با این شرط که دو فیلم اول ١٠ و ٩ باشن.

    0