تام هالند در فیلم Uncharted نقش نیتن دریک جوان را ایفا خواهد کرد

1 خرداد 1396 - 22:35

از زمان عرضه نخستین قسمت سری بازی Uncharted «آنچارتد» در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط استودیوی تحسین‌‌شده‌ی ناتی داگ، این بازی نزد بازی‌بازان به محبوبیت خاصی دست یافت و به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سبک اکشن ماجراجویی تبدیل شد. پس از موفقیت متعدد نسخه‌های مختلف این سری بازی، سونی تصمیم گرفت تا فیلمی از آن بسازد. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

فیلم Uncharted «آنچارتد» تا کنون شرایط خوبی را سپری نکرده است و چند باری عوامل سازنده‌ی آن تغییر کردند و ساخت آن هم برای مدتی متوقف شد. با این حال، بعد از مدت‌ها بالاخره خبر جدیدی از این فیلم توسط سونی منتشر شد. شرکت سونی که به تازگی در فیلم Spider-Man Homecoming «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» کار با تام هالند را تجربه کرده است، اکنون می‌خواهد این تجربه را بار دیگر در فیلم آنچارتد هم تکرار کند. براساس اطلاعات اعلام شده، تام هالند قرار است در نقش نیتن دریک جوان ایفای نقش کند. شاید انتخاب تام هالند برای شخصیت نیتن دریک چندان برای طرفدارن راضی‌کننده نباشد؛ زیرا سن هالند با سن نیتن دریک در بازی‌ها همخوانی ندارد. البته، این که اعلام شده است تام هالند قرار است در نقش نیتن دریک جوان باشد، می‌تواند این امید را بدهد که فقط قسمتی از فیلم بر عهده‌ی این بازیگر جوان و مستعد است و بخش دیگر و عمده‌ی داستان این نقش توسط بازیگر دیگری ایفا می‌شود. هر چند، این قضیه مشخص نیست و می‌تواند همچنان نگران‌کننده باشد.

افرادی که بازی آنچارتد ۳ را تجربه کرده باشند، می‌دانند که در بخشی از آن فلش‌‌بکی به دوران نوجوانی نیتن دریک زده می‌شود و به آشنایی او با شخصیت سالی و شروع ماجراجویی‌های آن‌ها می‌پردازد. طبق اطلاعات منتشر شده، این مسئله منبع الهامی برای شان لوی (Shawn Levy) بوده است تا فیلم هم بر همین اساس ساخته شود.

 شان لوی (Shawn Levy) کارگردانی این اثر را انجام می‌دهد و جو کارناهان (Joe Carnahan) مسئولیت نوشتن فیلم‌نامه و داستان این فیلم را برعهده دارد. چارلز راون (Charles Roven)، آوی آراد (Avi Arad) و الکس گارتنر (Alex Gartner) تهیه‌کنندگان فیلم Uncharted «آنچارتد» هستند.

چندی پیش نیل دراکمن، کارگردان و نویسنده بازی آنچارتد ۴، در توییتر خود اعلام کرد که استودیو ناتی‌داگ در ساخت فیلم هیچ نقشی ندارد. این خبر باعث نگرانی بیش‌تر طرفداران این بازی شد.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ اکران جدیدی برای فیلم Uncharted «آنچارتد» اعلام نشده است.

به نظر شما این فیلم می‌تواند مانند سری بازی‌های آنچارتد موفقیت‌ کسب کند یا همچون اکثر فیلم‌هایی که از روی بازی‌ها ساخته‌ شده‌اند، به یک شکست تبدیل خواهد شد؟

منبع:‌ Deadline

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.