مدت زمان فیلم Spider-Man: Homecoming مشخص شد

در حالیکه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 «نگهبانان کهکشان: جلد دوم» همچنان بر روی پرده‌های سینما قرار دارد و از سوی دیگر فیلم Wonder Woman «زن شگفت‌انگیز» نیز تا مدتی دیگر به اکران درخواهد آمد، اما مهم‌ترین فیلم مورد انتظار طرفداران فیلم‌های ابرقهرمانی فیلم Spider-Man: Homecoming «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» است که اخیراً اطلاعاتی از مدت زمان آن بدست آورده‌ایم. این نخستین فیلم مستقل از شخصیت مرد عنکبوتی با هنرنمایی تام هالند (Tom Holland) است که در دنیای سینمائی موفق مارول جریان دارد و انتظارات بالایی از آن می‌رود. با سینما گیمفا همراه باشید.

فیلم مورد بحث تا ماه جولای میلادی (تیر) به روی پرده نخواهد رفت اما استودیوی «مارول» بازاریابی و تبلیغات آن را مدتی است که آغاز کرده است و به موجب همین امر شاهد انتشار فهرست موسیقی متن آن نیز بودیم. از سوی دیگر وعده داده شده است که تا هفته‌های آینده شاهد نمایش‌ها و تیزرهای جدیدی نیز از این فیلم خواهیم بود.

به تازگی فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» در وب‌سایت «Event Cinemas» لیست شده و بر طبق آن مشخص شده است که مدت زمان این فیلم ۱۳۰ دقیقه معادل ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه خواهد بود. این رقم شامل تیتراژ پایانی و همچنین سکانس‌های انتهایی فیلم که مارول به خاطر آن‌ها شهره است نیز می‌شود.

بی‌شک این میزان زمان خیلی جای شگفتی ندارد؛ چراکه اکثر فیلم‌های ابرقهرمانانه در سال‌های اخیر از دو ساعت بیشتر بوده‌اند و این زمان به یک استاندارد رایج تبدیل شده است و برای روایت ساده مبارزه مرد عنکبوتی با تبه‌کار اصلی این فیلم نیاز به زمانی طولانی نیست. فیلم‌های «نگهبانان کهکشان: جلد دوم»، Captain America: Civil War «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و Doctor Strange «دکتر استرنج» به ترتیب زمانی معادل ۲ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه و ۲ ساعت داشته‌اند.

فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» اکران گسترده خود را از تاریخ جمعه ۱۶ تیر ماه (۷ جولای ۲۰۱۷ میلادی) آغاز خواهد کرد و به روی پرده‌های نقره‌ای سینماها خواهد رفت.

منبع : ScreenRant

قبلی «
بعدی »

طراح وب، نویسنده و فیلم نامه نویس.

  • facebook
  • twitter

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس