فصل‌های جدید سریال‌های Jessica Jones، Luke Cage و Daredevil برای پخش در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده‌اند

فصل‌های جدید سریال‌های Jessica Jones، Luke Cage و Daredevil برای پخش در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده‌اند

- دراخبار سریال
۱

فصل‌های جدید سه سریال تلویزیونی Jessica Jones، Luke Cage و Daredevil که در جهان سینمائی مارول جریان دارند، برای پخش در سال ۲۰۱۸ میلادی از شبکه نتفلیکس برنامه‌ریزی شده‌اند. تاکنون در سال جاری میلادی شاهد پخش فصل نخست Iron Fist و همچنین دو سری The Defenders و The Punisher نیز بوده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سینما گیمفا همراه باشید.

فصل دوم سریال Jessica Jones در حال حاضر در مرحله تولید قرار دارد و قرار است که در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۸ میلادی به روی آنتن برود. سریال Luke Cage نیز در وضعیتی مشابه قرار دارد و مقرر است که مراحل فیلمبرداری آن از اواخر سال جاری میلادی آغاز گردد. از سوی دیگر سریال Daredevil نیز در انتظار اتمام کار تولید‌کننده‌اش یعنی مارکو رامیرز (Marco Ramirez) با سریال The Defenders است تا مراحل ساختش آغاز گردد و در سال ۲۰۱۸ پخش خود را آغاز کند.

به تازگی وب‌سایت EW فهرستی از برنامه‌های تلویزیونی که استودیوی مارول در دست ساخت قرار دارد را منتشر کرده که حاوی شگفتی‌های زیادی است. قرار است در سال آینده میلادی شاهد پخش فصل‌های جدید سه سریال موفق از سوی مارول توسط شبکه نتفلیکس باشیم. این در حالی است که این مهم هنوز از سوی مارول و یا نتفلیکس به صورت رسمی تائید و اعلام نشده و اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های مشخص شده می‌توان به این قضیه امیدوار بود. می‌توان اینطور پنداشت که فصل‌های جدید سه سری Jessica Jones در فصل بهار، Luke Cage در فصل تابستان و Daredevil در فصل پائیز/زمستان به روی آنتن برود.

پخش سریال The Defenders از تاریخ جمعه ۲۷ مرداد ماه (۱۸ آگوست ۲۰۱۷) و سریال The Punisher نیز از اواخر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. فصل‌های یک و دو سریال Daredevil، فصل یک سریال Jessica Jones، فصل یک سریال Luke Cage و فصل یک سریال Iron Fist در حال حاضر از طریق شبکه نتفلیکس در دسترس قرار دارند. فصل‌های جدید سه سریال Jessica Jones، Luke Cage و Daredevil نیز در سال آینده میلادی پخش خواهند گردید.

منبع : ScreenRant

1 نظر

  1. به به!
    دسخوش
    دسخوش
    دسخوش
    عهثنط به نتفلیکس

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت