جزئیات تست بازیگری فیلم Deadpool 2

جزئیات تست بازیگری فیلم Deadpool 2

- دراخبار فیلم
۱

چند تست بازیگری جدید برای یک نقش از فیلم Deadpool 2 اخیرا نشان دهنده‌ی احتمال پیوستن جهش یافته‌های جدید به دنباله ی فیلم رایان رینولدز (Ryan Reynolds) است. تاکنون، گروه تولید این فیلم، خبر حضور دو بازیگر جدید، جاش برولین (Josh Brolin) که نقش ناتان سامرز را بازی می‌کند و زازی بیتس (Zazie Beets) که دومینو را بازی خواهد کرد، را تأیید کرده است. جدا از این بازیگران، گروه دیگری از بازیگران فیلم اول Deadpool قرار است نقش‌های قبلی خود را بازی کنند، از این میان می‌توان به ویزل (تی. جی. میلر)، ونسا (مورینا بکرینکولوسوس، نگاسونیک تینیج وارهد (برایانا هیلدبرند)، بلایند آل (لزلی اوگامس) و داپنیدر (کاران سونی) اشاره کرد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

کار فیلم برداری این فیلم به زودی در ونکوور کانادا آغاز می‌شود. اما قبل از شروع به کار این فیلم، نوار دمو دو بازیگر این فیلم باعث شده طرفداران به راحتی حدس بزنند آنها قرار است چه نقشی در فیلم جدید شرکت فاکس داشته باشند.

نوارهای تست بازیگری که توسط Omega Underground منتشر شده و بازیگر ایرلندی این کار، کیلین اسکات (Killian Scott) و بازیگر انگلیسی آن چارلی پالمر راثول (Charley Palmer) را نشان می‌دهد که هر دو می‌خواهند نقش مایک را بازی کنند. صحنه‌هایی که این دو بازیگر برای بازی کردن انتخاب کرده‌اند بسیار سخت هستند. اسکات باید دیالوگ طولانی را بگوید در حالی که وسط حرف زدن با فرد دیگری است:

 

چقدر باهم قدرت داریم؟ استعدادهای ما منحصر به فرد هستند. ما برای هم ساخته شدیم. آتش و سوخت هم هستیم. و مردی با بازوی نقره‌ای قرار است برگردد و وقتی این اتفاق بیفتد، می‌توانیم آزاد باشیم. و اگر با شما باشد، می‌توانم از شما محافظت کنم چون اختیار هیولا در دستان من است. او می‌تواند از هر دوی ما مراقبت کند، درسته؟ این‌طوری است که زمان برای درست کردن همه چیز خواهیم داشت. صادقانه بگویم، من انسان خوبی نیستم. اما دروغ‌گو هم نیستم. من دروغ‌گو نیستم. می‌خواهم نشان بدهم چطور در این دنیای لعنتی عدالت برقرار می‌شود. آزادی واقعی، تو تنها نیستی پسر. این را می‌بینی؟ (اشاره بر جای زخم‌هایش) مردی را می‌شناختم که تو را بزرگ کرد و کارش حتی بهتر از من بود. و ما می‌توانیم جواب کارش را بدهیم. ما همه‌ی آنهایی که به ما صدمه زدند را به سزای کارشان می‌رسانیم. بگو ببینم اسمت چیست؟

از این دیالوگ می‌توان فهمید که شخصیت ناشناخته‌ای سعی بر در اختیار گرفتن کنترل موقعیتی که الان در آن قرار گرفته، دارد. فرضیه‌های ابتدایی حاکی از این هستند که این نقش مخفی می‌تواند بلک تام باشد. این بخش هم مربوط به جک کسی است.

این احتمال هم وجود دارد که این تست بازیگری برای شخصیت جدیدی باشد. فیلم‌های آزمایشی از اسم‌های گنگ و دیالوگ‌های نامفهوم برای پنهان نگه داشتن داستان فیلم استفاده می‌کنند. شاید اسم مایک یک اسم کد باشد و دیالوگ‌هایی که اسکات و راثول خواندند هم فقط بخشی از یک فیلم نامه برای تست بازیگری باشد.

منبع: screenrant

1 نظر

  1. برم سری X Men رو ببینم از اول

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کامیک‌کان: نفستان را در سینه حبس کنید! تریلر آکوامن از راه رسید

جیمز وان و جیسون موموآ سرانجام اولین تریلر