شایعه: شخصیت سوپرگرل در فیلم Man of Steel 2 حضور خواهد داشت

شایعه: شخصیت سوپرگرل در فیلم Man of Steel 2 حضور خواهد داشت

- دراخبار فیلم
۱

شایعات حکایت از حضور شخصیت سوپرگرل (Supergirl) در جهان سینمائی DC با حضور فیلم Man of Steel 2 «مرد پولادین ۲» دارند. قسمت نخست این سری در سال ۲۰۱۳ به روی پرده رفت و توانست با نقش‌آفرینی هنری کاویل (Henry Cavill) در نقش سوپرمن/کلارک کنت آغازگر عصر جدید اقتباس‌های سینمائی سری کمیک‌های DC شمرده شود و بیش از ۶۶۸ میلیون دلار از گیشه‌های جهانی درآمد کسب کند. با سینما گیمفا همراه باشید.

زک اسنایدر (Zack Snyder) کاگردانی فیلم Man of Steel «مرد پولادین» را برعهده داشت؛ وی به جای تکرار روند ساخت دنباله برای فیلم‌های موفق، تصمیم گرفت تا با ساخت فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice «بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت» این دو ابرقهرمان محبوب را در کنار یکدیگر قرار دهد. اگرچه این فیلم با واکنش منفی منتقدان و بینندگان همراه شد اما توانست با فروش ۸۷۳٫۲ میلیون دلاری خود عملکرد قابل قبولی در گیشه داشته باشد. این فیلم راه را برای فیلم مستقل شخصیت زن شگفت‌انگیز با نقش‌آفرینی گل گدوت (Gal Gadot) بازکرد و فیلم Wonder Woman «زن شگفت‌انگیز» اثر پتی جنکینز (Patty Jenkins) تابدین لحظه به عنوان بهترین فیلم از جهان سینمائی DC شناخته می‌شود. بنابراین جای تعجب نیست که سران DC و استودیوی «برادران وارنر» تصمیم به حضور دیگر ابرقهرمانان زن در دنیای سینمائی خود بگیرند.

بر اساس گزارش منبعی ناشناس در وب‌سایت ۴Chan.org، اسنایدر و جف جانز (Geoff Johns) تولیدکننده اصلی جهان سینمائی DC، تصمیم به حضور شخصیت سوپرگرل در فیلم «مرد پولادین ۲» گرفته‌اند و خط داستانی آن را وارد فیلمنامه این فیلم کرده‌اند. همچنین این منبع اعلام کرد که شخصیت برینیاک (Brainiac) شرور اصلی این دنباله خواهد بود.

این در حالی است که آمبرتو گونزالس (Umberto Gonzales) با انتشار توییتی این شایعات را رد کرده است. با این وجود احتمال حضور شخصیت سوپرگرل در فیلم‌های بعدی جهان سینمائی DC بسیار زیاد است. گزارش‌ها حاکی از آن است که سران «برادران وارنر» تصمیم دارند تا متیو وان (Matthew Vaughn) را بر روی صندلی کارگردانی فیلم «مرد پولادین ۲» بنشانند. فیلم «مرد پولادین ۲» همچنان تاریخ ساخت و اکران مشخصی ندارد.

منبع : ScreenRant

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت