این ویدیو نشان می دهد که «بتمن علیه سوپرمن» و «مرد آهنی ۲» بسیار شبیه به هم هستند

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

بر کسی پوشیده نیست که دی‌‌سی تا حدی از دنیای سینمای مارول عقب‌تر است. دی‌سی به صورت ماهرانه‌ای در ۳ فیلم قبلی خود از مارول الگوبرداری کرده‌است اما ویدیویی که برایتان آماده کرده‌ایم نشان می‌دهد که شباهت‌های دو فیلم Batman v Superman «بتمن بر علیه سوپرمن» و Iron man 2 «مرد آهنی ۲» چقدر بیشتر از آن است که فکر می‌کردید.

سخت است که شباهت هایی که ویدیوی بالا مطرح کرده‌ است را رد کنیم. ما هم وقتی اولین بار (و حتی دفعات بعدی) به تماشای این فیلم‌ها نشستیم، به چنین شباهت‌هایی پی نبردیم. Iron man 2 و Batman v Superman هردو فیلم درام‌گونه‌ای هستند که در آن حکومت آمریکا به این قهرمانان اعتماد ندارد. شاید بیشترین شباهتی که در این ویدیو مطرح شده این است که در هردو فیلم ۲ قهرمان داستان سعی بر این دارند که آدم بد داستان خود را از مناطق پرجمعیت به طرف مناطق کم‌جمعیت ببرند تا از صدمات جانبی جلوگیری کنند. البته روشی که هرکدام از این فیلم‌ها این کار را انجام می‌دهند متفاوت است اما به طور کلی شبیه هم هستند.

موضوعات مطرح شده تقریبا غیرقابل‌انکار هستند. در آخر چه به صورت عمدی و چه به صورت اتفاقی، به نظر می‌رسد Batman v Superman بیش از اندازه از Iron man 2 الگو گرفته‌است. البته این چیز بدی نیست از آن جهت که مارول یک الگوی محکمی برای فیلم‌هایش برای باکس آفیس دارد. تا وقتی که این ابرقهرمان‌های سینمایی در حال گسترش هستند به نظر می‌رسد ما شاهد شباهت‌های بیشتر و بیشتری در آینده نزدیک باشیم.

منبع: Cinemablend

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette